Zayıf Kirpiklerden Kurtulun

Kirpikleriniz bakışınıza ifade katsın. Zayıf kirpiklerden kurtulun. Muhteşem bakışların sırrı, uzun, yoğun, hacimli ve kıvrık kirpikler bir çok kadının rüyalarını süslüyor. Bakışları ne kadar etkilediğini söylemeye ise gerek bile yok.

Çeşit çeşit rimel, kirpik kıvırıcısı, kirpik serumu, aktardan alınan yağlarla yapılan karışımlar, takma kirpik bunlar istenilen sonucu vermediğinde imdada kalıcı çözümler yetişiyor.

Ülkemizde en çok tutulan modellerden biri kanat modelidir. Uzunluğu ve yoğunluğunu belirleyebilirsiniz, dış kirpiklerin daha kıvrık oluşu göze derinlik kazandırıyor.

Bir gün içinde şahane görüneceğiniz kirpiklere uzman ellerin dokunuşları ile kavuşabilirsiniz. Ancak uzun süreli kullanım için uzmanın belirttiği günlerde bakıma gidilmeli ve size önerilen bakımları yapmanız gerekir.

Her zaman her şeyin ucuzunu bulunabileceği bir gerçek. İpek kirpik uygulaması belirli bir maliyet altında yapılabilecek bir uygulama değil.

Yanlış bilinenler içinde, ipek kirpik kendi kirpiğinizi dökmez. Ucuz malzeme ve uzman olmayan kişiler tarafından yapılan uygulama kirpiklerinize zarar verir. Doğru işlem bakışlarınıza ifade katsın 🙂

 

 

 

Özlem Ekşi

Make Up Artist – İpek Kirpik Uzmanı