Yves Rocher Hydra Vegetal Yüz Serumu

Yves Rocher’nin derinlemesine nemlendiren canlandırıcı serumunu uzun zamandır kullanıyorum. Kendim de kuru bir cilde sahip olduğum için sonuçlarını çok net bir şekilde deneyimlediğim bu serumla ilgili düşüncelerimi sizinle de paylaşmak istedim.

Ben yanakları ve dudak çevresi çok kuru, burun bölgesi mevsim geçişleri ve dönemsel sebeplerle hafif karmaya dönen bir cilt tipine sahibim. Yoğun nemlendirici kremlerimin yetmediğini hissettiğimde bir serum arayışına girdim ve Yves Rocher’nin Hydra Vegetal serisiyle tanıştım.

 

Bu serideki yüz serumu, nemini ve ışıltısını kaybetmiş ciltler için üretilmiş. İlk uygulamadan itibaren cildinize verdiği nemi çok güzel bir şekilde hissediyorsunuz. Serum, cildi yıkadıktan sonra oluşan o gerginlik hissini su gibi yapısıyla anında götürerek, cildinize ferahlık hissi kazandırıyor. Hydra Vegetal sadece kuru cilt tipi değil tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bir serum. Sadece miktarını cilt tipinize göre deneyimleyerek ayarlamanız gerekiyor. Bu serumu hem gündüz hem gece nemlendiricinizi sürmeden önce kullanmanız tavsiye ediliyor.

güzellik, cilt bakımı, Yves Rocher, Hydra Vegetal, yüz serumu

Serumla ilgili söyleyebileceğim tek dezavantaj, serumu cildinizin 20 dakika gibi bir sürede emiliyor olması. Bu sebeple ben çoğu zaman sadece geceleri kullanmayı tercih ettim. Bende hiçbir şekilde iritasyon, sivilce gibi sorunlar yaratmadı. Gece uyguladıktan sonra, sabah uyandığımda cildim hala o ışıltıyı ve nemi koruyor görünüyordu (ama asla yağlanma yapmış şekilde bir görünüm değil). Hydra Vegetal serumun içeriğinde markanın diğer ürünlerine göre 2 kat bitki öz suyu bulunduğu için ciltteki nem oranını markanın açıkladığına göre %104 oranında arttırarak ciltte sağlıklı bir canlılık kazandırıyor.

Ayrıca biliyorsunuz ki Yves Rocher ürünleri bitkisel kozmetik, oldukça temiz içerikli ve paraben içermiyor. Bu da ürünleriyle ilgili önemli bir özelliktir. Benim Yves Rocher Hydra Vegetal yüz serumuyla ilgili yorumlarım bu şekildeydi. Özellikle kuru, tüm cilt tipleri için uygun bu serumu gönül rahatlığıyla sizde deneyebilirsiniz.

Yeni cilt bakımı ve makyaj trendleri ile ilgili açıklayıcı postlarımı takip edebilmek ve anında haberdar olmak için Pink Womens’a üye olmayı unutmayın.

Sevgiler.

Related Posts

Yves Rocher Sebo Vegatal Tonik
Yves Rocher Hydra Vegatal Göz Çevresi Kremi
Çatlak Önleyici Krem