Yves Rocher Hydra Vegatal Göz Çevresi Kremi

Yves Rocher’nin göz çevresi bakım kremini uzun zamandır kullanıyorum. Nemini kaybetmiş göz çevresi için üretilmiş bu ürünle ilgili deneyimlerimi sizinle paylaşacağım.

Bu göz çevresi kremi jel formunda ve bitki özlerinin nemlendirici gücü ile geliştirilen formülü sayesinde göz çevresindeki cansızlığı ve kuruluğu gideren bir üründür.

güzellik, cilt-bakımı, Yves-Rocher, Hydra Vegetal, göz çevresi kremi

Benim göz çevrem hassas ve kuru bir dokuya sahip. Ürün benim göz çevremde, hem gece hem gündüz kullanımda gözle görülür bir nem dengesi sağladı. Üründen parmağımın ucuna mercimek kadar bile almam yeterli oluyor. Jel formunda ve su gibi yapısı hemen emilerek kullanımda kadifemsi bir etki bırakıyor.

Özellikle makyaj altında çok etkili bir göz kremi olduğunu söyleyebilirim. Eğer ağır kapatıcılar uyguluyorsanız faydasını göreceğinizi düşünüyorum. Bende kapatıcı uyguladıktan sonraki çizgilenmeyi çok az da olsa hafiflettiğini gözlemledim. Jel formu sayesinde eğer göz çevrenizde şişlik varsa bence şişliklerin inmesine de yardımcı oluyor.

Sanırım ürünle ilgili söyleyebileceğim tek negatif özellik ambalaj şeklidir. Ben tüp formunda ürünleri kullanmakta zorlanıyorum. Bu formda ambalajlar parmağınıza alacağınız ürünün kontrolünü biraz kısıtlıyor. Benim Hydra Vegetal göz çevresi kremiyle ilgili yorumlarım bu şekildeydi.

Yeni cilt bakımı ve makyaj trendleri ile ilgili açıklayıcı postlarımı takip edebilmek ve anında haberdar olmak için Pink Womens’a üye olmayı unutmayın.

Sevgiler.

Related Posts

Yves Rocher Sebo Vegatal Tonik
Yves Rocher Hydra Vegetal Yüz Serumu