Yüksek Bel Etek Kombinleri

Son yılların modası olan yüksek bel etek, oldukça rahat ve kullanışlı olması bir çok insanın tercihi haline geliyor. Hatta öyle ki aldığınız bir eteği hemen her yerde giyebiliyor, her kıyafetiniz ile kombinleyebiliyorsunuz. Yerine göre şık, yerine göre spor, yerine göre günlük kullanabildiğiniz bu etekler, kullanan insanların vazgeçilmezi haline geliyor. Yüksek bel etekler aslında çok öncelerden kullanılıyordu. Sizin de bildiğiniz gibi moda artık yavaş yavaş eskiye geri dönüyor. Modacılar eski yıllarda giyilen ve o zamanın moda kıyafetlerini, bulunduğumuz yüzyıla taşıyarak bizlerin önüne seriyor. Yüksek bel eteklerin kullanışı çok rahat olmasına rağmen çok riskli bir kıyafet aslında. Boyu kısa olan insanları kısa gösterebilir veya sizi kilolu gösterebilir. Herhangi kıyafet seçerken  vücut tipinize uygun olanı seçmelisiniz. Sırf moda diye bir kıyafeti kullanmak, sizi olduğunuzdan daha farklı gösterebilir. Birisine yakışıyor diye size yakışmayabilir. Yüksek bel etek seçerken dikkat etmelisiniz. Hem kıyafetlerinizle veya aksesuarlarınızla bir renk uyumu olmalı. Hem de kullanacağınız yeri iyi seçmelisiniz.

Pink Women’s olarak sizler için yüksek bel etek kombinlerini bir araya getirdik.

Günlük Kıyafet:

yuksek-bel-etek-kombinleri-gunluk-kiyafet

Yüksek bel eteğinizi günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek bel eteklerin boyu uzun olduğu gibi kısa olanları da vardır. Yüksek bel uzun eteklerin üstüne günlük olarak, düz beyaz t-shirt giyebilir, üstüne bir mont atabilirsiniz. Veya yüksel bel eteklerin üstüne, göbeği açık askılı giyebilirsiniz.

Gece Kıyafeti:

yuksek-bel-etek-kombinleri-gece-kiyafeti

Gece düzenlenen organizasyonlar, partiler, davetler, açılışlar her ne olursa olsun yüksel bel etek giyebilirsiniz. Kısa veya uzun yüksek bel etek tercih edebilir, üstünüze giyeceğiniz büstriyer ve aksesuarlarınızla şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

İş Hayatı:

yuksek-bel-etek-kombinleri-is-hayati

Yüksek bel etekleri, iş görüşmesine giderken, toplantılarda, sunumlarda vb. Yerlerde de giyebilirsiniz. Birbiriyle renk uyumu yakaladığınız renklerle şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

Kısa Vadeli Yol:

yuksek-bel-etek-kombinleri-spor-kiyafet

Özellikle spor salonlarına giden kadınlar, spor sütyeninin altına, yüksel bel etek giyerek spor salonuna gidene kadar rahatlığını koruyor. Üstüne sadece palto atıp giden kadınlar eteği çıkartması daha kolay olmasından dolayı bu yolu seçiyorlar.