Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Ürünleri

Saç bakımı, rutin olarak yapılması gereken bakımlardandır. Saçların güzel ve bakımlı görünmesi için föne ihtiyaç duyulur bu da saçların çok fazla ısıya maruz kalmasına ve dolayısıyla yıpranmasına sebep olur. Ayrıca saçlar; güneş, rüzgar, hava kirliliği gibi dış etkenlere maruz kalarak kırılabilir, cansızlaşıp mat görünebilir. Saçlar yıprandığı zaman derinlemesine bir bakım yapmak gerekir.

Peki bu bakımı nasıl yapmalıyız ve hangi ürünleri kullanarak saçlarımızı onarabiliriz?

Yves Rocher yıpranmış saçlar için onarıcı şampuan, içerisindeki doğal jojoba yağı sayesinde saçları ve saç derisini besleyip güçlendiriyor. Yıpranmış saçlar için özel olarak tasarlandığı için tamamen bitkisel bir üründür ve saçlarınıza zarar vermeden hassas bir şekilde temizliyor.

Yves Rocher yıpranmış saçlar için onarıcı saç kremi, formülündeki besleyici ve onarıcı yağlar sayesinde boyadan, fönden ve daha birçok sebepten dolayı yıpranmış olan saçlarınızı mükemmel bir şekilde onarıyor. İçerisindeki badem yağı sayesinde saçlarınızı yumuşacık bir hale getirerek kolayca taranmasını sağlıyor. Saçlarınızın eski sağlığına kavuşması için temiz saça uygulayarak derinlemesine bir bakım yapabilirsiniz.

Yves Rocher yıpranmış saçlar için onarıcı saç yağı, formülündeki doğal Babassu ve Güney Amerika fındığı yağı sayesinde saçlarınızı yağlandırmadan ve ağırlaştırmadan onarıyor. İçerisinde silikon bulunmadığı için saçlarınıza yapışmadan doğal bir bakım yapıyor.

Yıpranmış saçları onarıcı özelliğe sahip, paraben ve renklendirici içermeyen Yves Rocher ürünlerini kullanarak saçlarınızı ışıl ışıl canlı bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.