Yeni Yıl Programları

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Bir çokları gibi sizde yeni yılı nerede kutlayacağınızı düşünüyorsunuz. Bunu biliyoruz. Eğer böyle düşünmediyseniz zaten bu yazıyı okumazdınız. “Yok ben sadece nerede ne program var merak ediyorum” diyenlerden olsanız da yine de buradasınız. Belki makalemizi okuduktan sonra fikriniz değişecek ve yeni yılı kutlayacaksınız. Sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı partisine gitmek, güzel müzikler ve sanatçılar eşliğinde yeni yıla girmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Pinkwomens ailesi olarak size en güzel yeni yıl programlarını sunmaktan onur duyuyoruz. Hep beraber 10’dan geriye sayarak yeni yıla gireceğiniz yeni yıl programlarını sizler için derledik. 

Bengü & Edis Yılbaşı Konseri 

Sevilen iki sanatçının yer alacağı Zorlu PSM – Ana Tiyatro salonunu sallayacaklarına inanıyoruz. Güzel şarkılar eşliğinde yeni yıla girmek isterseniz Zorlu PSM kapılarını sizler için açıyor. Kaçırmak istemeyeceğiniz bu konserin biletlerini şimdiden alın deriz. 

Betül Demir Yılbaşı Galası 

Hurry Inn Otel, 2018 yılbaşı gecesinde muhteşem yorumu ve sahne performansıyla Betül Demir’i sizlerle buluşturuyor. 19:00-02:00 arası süren bu etkinliğin her saati dolu dolu geçecek. Yeni yıla girmek isteyenler için her anı ayrı ayrı itina ile hazırlanmış olan bu galayı kaçırmak istemezsiniz. 

Demet Akalın & Merve Özbey Konseri 

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotelde gerçekleşecek olan bu konsere DJ Okan KURT eşlik edecek. Pop müziğin vazgeçilmez ismi olan Demet Akalın ve son dönemlerde yıldızı iyice parlayan Merve Özbey’in muhteşem sahne gösterilerini ve şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. 

Jolly Joker Konserleri 

Jolly Joker tabi ki yine yılbaşını es geçmiyor. Verdiği konserler ile her kitleye ulaşan ve vazgeçilmezler arasına giren Jolly Joker’in tüm konserlerini tek başlık altında toplamak istedik. İl il Jolly Joker programları ise şöyle; 

Jolly Joker Bursa: Ayçin Asan, Özgür Can Çoban, Sancak, Emre Sertkaya 

Jolly Joker Antalya: Ertunç & Sürpriz DJ’ler 

Jolly Joker İstanbul: Oğuzhan Uğur ve After Party kozmonotosman 

Jolly Joker Ankara: Levent Yüksel 

Yıldız Tilbe Konseri 

Dünden bu güne hit olmuş tüm şarkılarını Hilton İstanbul Bosphorus sahenesinde söyleyecek olan Yıldız Tilbe, yeni yıla eğlenerek girmek isteyenlere unutulmaz bir gece yaşatacağı kaçınılmaz bir gerçek. Zaten Yıldız Tilbe varken ne kadar kötü olabilir…