Yeni Çıkan Şal Modelleri

Son bahar ve kış aylarında her kadının vazgeçemediği aksesuardır şal. Sadece aksesuar değil bizi sıcak tutmak işinde de oldukça başarılıdır. İnsanların omuzlarına attıkları, boyunlarında doladıkları şallar, bir çok kadının vazgeçilmezleri arasında. Bazen üşüdüğünüz bir kafede istemiş olduğunuz şallar, uzun zamandır aksesuar olarak kullanılmakta. Renk renk olması, her elbiseye uymasıyla birlikte soğuk havalarda bir kurtarıcıdır adeta. Şal modelleri değişkenlik gösterip, insanların zevklerine göre yapılmakta. Bazen el emeği göz nuru olan şallar, istediğiniz kıyafetinize ve istediğiniz renkte öre biliyorsunuz. Moda olan şalları satın alıp, her zaman kullanabilirsiniz. Şalın boyutu ne olursa olsun atkı olarak kullanabildiğiniz gibi, sadece omuzlara atarak da kıyafetinizle şık bir kombinasyon yapabilirsiniz.

Bu senenin de modalarından biri şallar. Moda haftalarında sadece kıyafetler, şapkalar, takılar değil artık şallarda boy göstermeye başladı. Değişik şal modelleriyle moda tutkunlarıyla buluşturan modacılar, hemen her kıyafete uygun şalları tasarlamaktalar. İnternette de bir blogger’ın yayınlamış olduğu şal modelleri, el örmesi olarak karşımıza çıkıyor. El örme işlerinin son yıllarda yükselişte olduğunu hatırlatıyor, sizde istediğiniz renkte ve modelde şallar yapabilirsiniz diyoruz.

Pink Women’s olarak yeni çıkan şal modellerini sizler için bir araya getirdik.

Uzun Atkı Tipi Şallar

yeni-cikan-sal-modelleri-uzun-sallar

Bu tarz şalları, hem atkı hem de şal olarak kullanabilirsiniz. Daha çok atkı olarak kullanılan bu şallar, aksesuar severlerin tercihleri arasında. Düz renk tercih edilen bu modellerde her kıyafetiniz için ayrı bir renk bulabilirsiniz.

Mont Dışındaki Şal

yeni-cikan-sal-modelleri-mont-disindaki-sal

Yukarıda vermiş olduğumuz şal modelini genelde mont içinde tercih ediliyor. Ama bu tarz büyük şallar omuzları ve boynu koruyacak şekilde kullanışlı bir model.

Bahar Havaları

yeni-cikan-sal-modelleri-blake-lively

Blake Lively’ nin tercihi gibi, bahar havalarında bu tarz şal kullanabilirsiniz. Spor giydiğiniz zaman kullandığınız bu tarz şalla şık olabilir, kendinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Örme Klasik ve Giyilebilen Şallar

yeni-cikan-sal-modelleri-orme-sallar

El emeği göz nuru olsun istiyorsanız eğer, kendiniz şal örebilirsiniz. Kullanabileceğiniz yere göre değişik modellerde şal örebileceğiniz gibi, normal hayatta kullanmak için kendinize ve sevdiğiniz birisine şal örebilirsiniz. Omuzlarınıza atıp, rüzgarda sürekli düzeltmek yerine giyilebilen şal modellerini de tercih edebilirsiniz.