PİNK WOMEN’S EKİBİ


Çiğdem YıldızÇiğdem YILDIZ

1979’da doğdu. Türkiye’nin özgür kenti  İzmir’de yaşıyor. Hayalini kurduğu mesleği yani serbest avukatlık yapıyor. Kendisinin vazgeçilmezi seyahat tutkusunu yazıyor. Yeni yerler keşfetmeyi, fotoğraf çekmeyi ve paylaşmayı seviyor. Hayatın paylaştıkça kıymetlendiği düşüncesinde. Sevdikleri ve köpeği Era ‘dan oluşan hayatının renklerini Pink Women’s’ta paylaşmayı hedefliyor.

 

 

 

 

 
zehraZehra ÖZDEMİR

09.02.1983 yılında İstanbul’da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Muhasebe Bölümünden mezun oldu. 1999-2008  yılları arasında  bilgisayar sektörünün öncü firmalarının bir çok bölümünde deneyim ve tecrübe kazandı. 2009 itibariyle de Airties Kablosuz İletişimde Hazine Uzmanı olarak görevine devam ediyor.  En büyük hobisi olan moda  ve trend  tutkusunu mesleğe dönüştürmek ve geliştirmek için kolları sıvadı. Pink Women’s  gibi güçlü takım ruhuna sahip, idealleri olan, neşesi bol, genç bir yapıda yer almak bu sinerji ile tarzımızı, farkımızı yaratmak  ve tüm heyecanımızla sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyor.

 

 

 

 

 


 


Suna TasarSuna TAŞAR

1992 yılında İstanbulda doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2016 yılında Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümünü bitirerek mezun oldu. Pink Women’s’ın Güzellik ve Yemek Editörlüğünü yaparak içerik üretiyor aynı zamanda teknik tarafta web sitesinin SEO çalışmalarını  yapıyor.

 

 

 

 

 

 


 


Gamze MorgilGamze MORGİL

Hayatını kendisini eğlendirecek ve mutlu edecek şeylerin peşinde koşarak geçiriyor. Mutlu olamadığı ya da zevk almadığı şeylerden oldukça uzak duran bir kişiliğe sahip. Bu özelliğinden ötürü kendini mekanlara atıyor. Kendini mutlu hissettiği ya da zamanını orada geçirmek istediği ortamları sizinle paylaşıyor. Beykent Üniversitesi Sosyoloji bölümünün son dönemini tamamlamakta. Ayrıca aynı üniversite altında Psikoloji yandal programına da devam etmektedir. Pink Women’s ailesinde yazı yazmanın ve deneyimlerini sizlerle paylaşmanın mutluluğu içerisinde. Tamamen özgün içerik destekli yazılar olmasının yanı sıra sizlerin de tavsiyelerine göz atıp, istediğiniz konsept üzerine bilgilerini sizlerle paylaşmaya hazır.

 

 

 

 


 


Merve EmekMerve EMEK

1992 Ankara doğumlu. İstanbul Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. Şuan Ankara’da çalışıyor. Gülmeyi, güldürmeyi her daim neşeli olmayı çok önemsiyor. Spor yapmayı, kendine zaman ayırmayı, araştırmayı, keşfetmeyi ve gezmeyi çok seviyor. Psikolojiye, modaya ve makyaja karşı yoğun bir ilgisi var. Çok konuşmayı sevmese de yazı yazmaktan büyük keyif alıyor. Diyet ve sağlıklı beslenme ile ilgili eskide kalmış bilgileri değil, öğrenmenin sonsuzluğuna inanarak; son zamanlarda oluşan kafa karışıklığını önlemek adına en güncel bilgileri araştırıp edindiği bilgileri ve deneyimleri sizinle paylaşmak istiyor.

 

 

 

 gökçeada-da-tenime-kavusan-ruzgar-1024x685Ruhum Seyyah Funda

16 Yaşından beri ABD başta olmak üzere bir çok ülkeyi gezdi ve gezmeye devam ediyor.
Bu yıl Sponsor desteği ile iki arkadaş Yeni Macera Rotaları / New Adventıre Routes adlı Projesiyle yollara düştü. Türkiye’nin 5.600 Km kısmını tamamladı. Doğa gezilerine ve hazırlıkla ilgili KENDİ MACERANA HAZIRLAN adlı yazı serileri yer alıyor. Daha önce Gezi ve Fotoğraf dergisinde Yılın Gezgin Kadını seçildi. Aktif olarak sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor. Fransa’da meme kanseri vakfı yararına yapılan Kadın Koşusuna Türkiyeyi temsilen katıldı. Uzun yıllardır keşfetmeye ve seyahat etmeye karşı konulmaz bir tutkuyla takipçilerinin kendi hayatını kolaylaştırmak için nerelere gidebileceğini, neler yapabileceğini hangi lezzetleri tadabileceğini takipçilere fark ettirmek üzere tasarladığı Yeni Macera Rotaları adlı rehberi ve blog/ sosyal medya ve portallarda yayınlanacak paylaşımları ile bir çok kişiye gezi ve keşfet aşkını ruhlarına dokunuyor.


 

 

Livza UYAR

1981’de Bursa’da doğan Livza Uyar makyaj kariyerine milli eğitim yeterlilik eğitimlerini tamamladıktan sonra 2000 yılında başlamıştır. Mezuniyetinden sonra meslek liselerinde makyaj dersleri ile başlayan serüveni, kendisine kattığı bilgi ve deneyimlerle makyajın büyülü dünyasında ilerlemiştir. Bugüne kadar ara vermeden defile, sahne, set, klip, gelin, katalog ve özel makyajlarda profesyonel olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ekranda belirli aralıklarla canlı yayında makyaj sırlarını paylaşmakta olan Uyar, her ay Bursa’nın en tercih edilen magazin dergisinde makyaj teknikleri üzerine yazmaktadır. Bütün bunların yanında Bursa’da düzenli olarak vermekte olduğu Livza Uyar profesyonel makyaj eğitimleri uluslararası standartta belgelenmiştir. Bursa’da özel makyaj eğitimleri vermekle birlikte, Türkiye genelinde belirli aralıklarla makyaj eğitim kamplarında eğitmen olarak görev almaktadır.

 

 

 Mehmet-Ali-DenizMehmet Ali DENİZ

1993’te doğdu. Daha önceleri pozitif içerik yazarak insanları eğlendiren, günlük sıkıcı hayatlarına renk katmak için yazan Mehmet Ali DENİZ, artık Pink Women’s ekibinin bir parçası. Okumayı, gezmeyi araştırmaya olan tutkusunu insan ilişkilerine yansıtmayı seviyor. Farklı işlerde bulunması nedeni ile oldukça tecrübe biriktirmiş. Sokaklardan ve kitaplardan edindiği tecrübeleri harmanlayarak, hayata ve ilişkilere 3. göz olarak bakıp yorumluyor. Her perşembe yayınlanan yazıları ile size daha iyi ve sağlıklı bir yaşam sunmayı hedefliyor.

 

 

 

 


 

Tozlu Kapak

1 değil, 2 değil, 3 kuzen bir araya geldi ve hayatlarının vazgeçilmezi kitapları tüm kitap kurtları ile paylaşmaya karar verdi. Biri İngilizce Öğretmeni, biri PR Director ve diğerinin de çalışmanın yanı sıra annelik en büyük görevi. Oluşumun ana fikri belliyken adı ise Tozlu Kapak oldu. Sosyal medyalarda her geçen gün daha da çok kitap kurduna ulaşırken, şimdi ise Pink Women’s takipçileri ile bir araya geliyorlar.

Bu bölümde neler mi bulacaksınız? Yeni çıkan kitaplar, imza günleri, yayınevleri kampanyaları ve 3 kuzenin okudukları kitapların yorumları. Her tarzı bulacağınız kitapların fotoğrafları kendilerine ait olup, 5 üzerinden değerlendirmeler ile karşılaşacaksınız.

Artık kitap almadan önce ilk adresiniz Pink Women’s Tozlu Kapak..

 

 

 


 

Misafir Yazarlarımız

 

ezgi_demiralpEzgi DEMİRALP

Ezgi Demiralp, İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu. Gezmeyi, yazmayı ,fotoğraf çekmeyi, paylaşmayı seven biri. Gezme, keşfetme isteği önce İstanbul ile başladı, ardından Türkiye ve ardından Avrupa ile devam etti. Türkiye’nin büyük çoğunluğunu gezmekle birlikte Avrupa’da 19 ülkede 56 şehirde bulunma imkanı buldu. Yeni insanlar, yeni kültürler ve yeni maceralar.. Bunda en büyük etken İspanya’da erasmus yapmasıydı. Kendisi için plan yapmayı sevdiği kadar başkaları için de yapmak ona keyif veriyor.