Transparan Giyim Stilleri

Transparan modası, ilk ortaya çıktığı zamanlar özellikle ünlüler tarafından benimsenmişti. Zamanla yaygınlaşan transparan giyim stillerini artık tişörtlerde ve hatta günlük kıyafetlerde  bile görmek mümkün.

Şeffaflık Trendi

Transparan giyim stilleri her yıl mutlaka pistlerde kendini gösteriyor. Bu elbiselerde tül altından vücudu gösteren kısımlar var. Şeffaflık trendi 2017’nin transparan giyim stillerinden birisi. Bacakları gösteren transparanlar ve göbek bölgesini gösteren transparanlar en çok ilgi görenler. Sanırım bu şeffaflık modası şimdiye kadar görülmüş en şeffaf kıyafetleri barındırıyor.

Bacakları gösteren transparanlar

Uzun bacaklara sahip kadınların tercih edebileceği oldukça cesur kıyafetler göze çarpıyor.

Göğüs bölgesi transparanları

Sadece göğüs bölgesinin bir kısmını kapatan transparan kıyafetleri giymek gerçekten büyük bir cesaret ve öz güven gerektiriyor. Bu modayı sahiplenen kişiler, bilindiği gibi daha çok ünlü kadınlar.

Karın bölgesi transparanları

Ünlü bile olsa her kadının giyemeyeceği türden elbiseler… Göbek problemi olmayan ve vücut ölçüleri düzgün olan kadınların tercih edebileceği bu transparanlar oldukça seksi görünüyorlar. Bir kadının karın bölgesini gösteren transparanı tercih ederek giymesi sadece onun öz güvenine değil, aynı zamanda vücudunun güzelliğine de bağlıdır.

Gelinlikte transparan modası

Bir düğünde en çok dikkat çeken kişi şüphesiz gelindir. Ancak transparan bir gelinlik içerisindeki gelin, tüm gözleri üzerine toplayan tek kişi olacaktır. Marjinal bir stile sahip transparan gelinlikler yine ünlü kişiler tarafından çokça tercih ediliyor.

Seksi görünmek isteyenlerin bir numaralı tercihi

Daha çok seksi bir görünüme sahip olmak için tercih edilen transparan kıyafetler genellikle özel gecelerde giyiliyor. Bütün dikkatleri üzerine toplamak amacıyla giyilen transparan kıyafetler oldukça iddialı görünüyorlar.