Spor Ayakkabı Kombinleri

İşe, spora ya da sadece arkadaşlarla gezmeye çıktığımız zaman kullandığımız, oldukça rahat ve şık olan spor ayakkabılarımızı nasıl kombinlememiz gerektiği oldukça önemli bir konu. Hem rahat hem de göz alıcı bir şıklığa sahip olmak istiyorsak, ayakkabı detayına büyük özen göstermemiz gerekiyor.

Peki son zamanların modasına göre spor ayakkabılarımızı nasıl kombinlemeliyiz?

Spor-Ayakkabı-Kombinleri

Midi etekler ve spor ayakkabılar:

Son zamanların sevilen trendlerinden birisi olan midi etekler, spor ayakkabı ile birlikte giyildiği zaman hem şık hem de rahat bir görünüme kavuşturuyor. Eteğinizin üzerine giyeceğiniz crop top bir tişört ve baharlık bir ceket ile çevrenizdeki tüm gözlerin sizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Jean ve spor ayakkabılar:

Hem rahat hem de tarz bir şıklığa kavuşmak istiyorsanız Jean ve spor ayakkabı kombinleri tam size göre. Dar paça bir Jean altına giyeceğiniz açık renkli (özellikle beyaz) sneakerslar sizi harika bir görünüme kavuşturacaktır.

Midi elbise ve spor ayakkabılar:

Sportif midi elbiselerle sneakers kombini artık sıklıkla rastladığımız tarzlardan birisi olarak kabul ediliyor. Ofise giderken hem rahat hem de şık olmak istiyorsanız bu kombin sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Uzun elbise ve spor ayakkabılar:

Şık ve rahat olma konusunda adını sık sık duyduğumuz uzun elbiseler, baharda sıkça kullanacağımız moda trendlerinden birisi. Bu muhteşem elbiseleri bir de spor ayakkabı ile kombinlediğiniz zaman harika bir görünüm elde edeceksiniz.

EN ŞIK KOMBİNLER

Ceket, pantolon ve spor ayakkabılar:

Gelelim kategorilerimiz arasında en şık ve göz alıcı kombine: Ceket ve pantolon takımına eşlik eden spor ayakkabılar. Evet yanlış okumadınız, takımın altına spor ayakkabı giyebilirsiniz. Maskülen tarz ile adını duyuran ceket pantolon kombini spor ayakkabı ile birlikte denendiği zaman harika bir şıklığa imza atıyor. İş yerinde hem ciddi hem de tarz havası vermek istiyorsanız mutlaka bu kombini denemelisiniz.

Skinny Pantolon ve spor ayakkabılar:

Spor ayakkabıya uyum sağlayan bir diğer kıyafet seçeneğimiz ise siyah skinny pantolonlar. Bu pantolonların üzerine beyaz bir tişört ve siyah bir blazer ile harika bir tarza imza atmanız kaçınılmaz olacaktır.