Size Özel Sokak Modası

Nasıl alırdınız?

Kahvenizi istediğinizde size yöneltilen bu nazik sorunun altını herkes kendine has istekler ile doldurur. O an kahvenizin sizin masanızda olmasından daha önemli bir şey yoktur aslında. Kimse size sokak sitilinizi nasıl arzu edersiniz diye bir soru asla yöneltmez. Sadece moda sitil danışmanınız kombininizin diğer parçaları ile uyum sağlayacak ve kahvenin damağınızda bıraktığı lezzet misali bir duygu yaşatmak isteyecektir. Hadi gelin kahvenizi birlikte yapalım 🙂

Tüm güzelliklerin önümüze serildiği en güzel mevsimde, ilkbahardayız. Çiçeklerin en güzel kokularını saldığı, güneşin içimizi ısıttığı ve yeni kıyafetler almak için bahanelerimizin hazır olduğu en nadir zaman dilimi. Viktoryan yakalı elbiseler, pilili midi etekler, bol ve rahat kesimli tulumlar, kruvaze ceketler, düz tabanlı makosenler, yüksek topuklu ayakkabılar, pastel ton bilekten bağcıklı ince topuklu ayakkabılar, metalik ve büyük çantalar, rengarenk ipek fularlar hepsi sizin için bu yazımızda.

taylor-switf-sokak-sitili-2016

Viktoryan yakalı bir elbise ile başlayalım. Omuzları açıkta bırakan, derin ve geniş dekolte imkanı sunan elbisenizi H&M Studio‘ nun şık fuları ile tamamlayın. Sitilinizi ALDO‘ nun yada ELLE‘ nin ayağınızı tamamen saran süet ince örgülü, bağcıklı yüksek topuklu ayakkabısı ile taçlandırın. FENDI‘ nin küçük deri çantasını, HALLY§SON‘ un kalın çerçeveli renkli camlı güneş gözlüğü ile bütünlüğünüzü hissedin. Son olarak sitilinizi EDIE BORGO ya da LUCKY CULTURE Bizans Yüzüğü ile mühürleyin.

Rahat ama bir o kadar da giyilmesi zor tercihlerin kadınıysanız İPEKYOL‘ un bol kesimli elbiselerini aklınızdan çıkarmayın. Bel hattınızı vurgulayacak ve elbiseyi iki parça haline getirecek MARNI‘ nin tokasız kemerini kesinlikle birlikte kullanmalısınız. Vücudunuzu uzun ve ihtişamlı bir görünüm kazandırmak için ayak bileğinizin hemen üstüne kadar saran yüksek dolgulu tercihen alçak dolgulu CHLOE süet ayakkabı ile bir bütün oluşturabilirsiniz. 70′ leri hissetmek için başınıza şık bir fular bağlayabilirsiniz. Küçük ve süet çanta ile safarinin hareketini yansıtabilir ve bileğinizi kavramış ince, birbiri üzerine sarılmış deri iplerden oluşan bileklik ile doğayı hissedebilirsiniz.

sokak-sitili-2016
Giydiğiniz her parça kıyafet yada kullandığınız her aksesuar sizin enerjinizle bir bütün olur ve gün içinde duygularınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Sizi zora sokacak ve mutsuz hissettirecek her türlü kıyafet ve aksesuardan kaçının. İstemeden de olsa giydiyseniz, sizi rahatlatacak ve enerjinizi yükseltecek ilaveler yapmayı asla unutmayın.
Bu bahar sitilinize yeniden hayat verin…