Seyrelmiş Ve Dökülen Saçlara Mucize Çözüm

Saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin en büyük kabusu!

Stres, vitamin eksiklikleri özellikle çinko eksikliği saçlarımızı kaybetmemize sebep olabiliyor. Mevsimsel değişiklikler bile saçlarımızı olumsuz yönde etkileyebiliyor.

Saçlarımız dökülmesin diye birçok önlem alırız ancak yine de kaçınılmaz son dökülme yaşanabilir. Bu dökülme genetik olabilir ya da hormonlardan kaynaklanıyor olabilir.

Siz de bu dertten muzdaripseniz, bütün yolları denediniz ama saç dökülmesi derdinden kurtulamadıysanız seyrek saçlarınıza daha dolgun bir görünüm vermek için keratin sprey kullanabilirsiniz.

Keratin sprey gerçekten bir mucize! Buna yüzyılın buluşu da diyebiliriz. Bu ürün seyrek saçlarınızı bir dakikadan daha kısa bir süre içerisinde kalınlaştırıp dolgun bir görünüm veriyor. En seyrek alan bile hiç dökülmemiş gibi görünüyor. Peki bu nasıl oluyor? Toppik keratin sprey, seyrelmiş saçlarınızı ve hatta kelleşmiş alanları bile uygulamaya başladığınız andan itibaren dolgunlaştıran ve gürleştiren organik keratin lifleri içeriyor. Keratin aslında bir proteindir ve saç tellerimiz de zaten keratinden oluşmaktadır. Toppik keratin sprey, tamamen doğal moleküllerden oluştuğu için saç derinize kesinlikle zarar vermez. Doğal keratin lifleri mevcut saçlarınızı da besleyerek güçlendirir. İçiniz rahat olsun, istenilen sıklıkta kullanabilirsiniz.

Saçlarımız dış görünümümüzü en çok etkileyen unsurlardan biridir. Dökülmüş ve seyrek saçlar öz güven sarsılmasına neden olabiliyor. Kadın erkek hiç fark etmiyor gür ve dolgun saçlara sahip olmak gerçekten kişiye ayrı bir hava katıyor. Daha genç ve güzel gösteriyor.

Çoğu kişi saç ektirmek istiyor ancak bu meşakkatli sürece girmekten son anda vazgeçebiliyor. Büyük cesaret isteyen ve 2-3 saat süren saç ekim operasyonuna girmek istemeyenler toppik keratin spreyi mutlaka denemeli. Herkes için inanılmaz rahat uygulanan bir yöntem. Bu yöntemi geçici bir saç ekme yöntemi gibi düşünebilirsiniz. Acısız, ağrısız ve saniyeler içinde gür saçlara kavuşmak gerçekten muhteşem!

Ürünü doğru şekilde uygulamak da çok önemli tabii…

  • İyi sonuç almak için öncelikle ürünün uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalı.
  • Toppik keratin spreyi yalnızca kuru saç ve saç derisine uygulamalısınız.
  • Keratin spreyi her uygulamadan önce mutlaka çalkalayın, böylece ürün homojen olarak dağılır ve daha iyi bir sonuç elde edersiniz.
  • Ürünü, uygulacağınız alana 10-15 cm mesafeden tutarak açıklık tamamen kapanana kadar uygulayın.
  • Toppik keratin spreyi başınızın ön bölgesinde kullanırken mutlaka elinizle ya da bir karton parçası yardımıyla korunak oluşturun. Böylece liflerin alnınıza ve gözlerinize gelmesine engel olmuş olursunuz.
  • Saçınıza en uygun olan rengi seçerek iyi bir kamuflaj elde edebilirsiniz.
  • Toppik keratin spreyi uyguladıktan sonra aralıklı ve sert plastik bir fırça kullanarak istediğiniz şekli verin.

Toppik keratin spreyi uyguladıktan sonra kalıcılığını arttırmak için bence kesinlikle bir saç sabitleyici sprey kullanılmalıdır. Çünkü sabitleyici, saçınıza uyguladığınız lifleri dış etkenlere karşı daha güçlü bir şekilde koruyor ve siz yıkayana kadar istediğiniz şekil bozulmamış oluyor.

Bu mucize ürünü ve daha birçok ürünü incelemek ve satın almak için turuncukasayı ziyaret edebilirsiniz.