Sevgililer Gününe Özel Mesajlar

Herkes sevgisini sözcüklerle belli etmek ister sevdiği insana. Uzun zamandır teknoloji çağında olduğumuz için, mesaj aracılığı ile telefonlardan sevgi sözcükleri söyleme gereği duyuyoruz. Daha sonralarda sosyal medya yolu ile sevdiğimizi, sevdiğimiz kişiye facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya platformlarından, herkesin duyabileceği şekilde yayınlar olduk. Bu hem sizi hem de sevdiğiniz kişiyi mutlu eder. Bir yerde sevdiğinizi haykırmış oluyorsunuz bu mecralar sayesinde. Aslında işin özü o değil.

Sevgililer-gününe-özel-mesajlar-aşk-gün-batımı

 

Bir çoğunuz sevgilinize, sevgililer gününe özel mesajlar atmak için bu başlığa girdiniz. Evet sevgililer gününde veya normal bir günde sevgilinize özel mesajlar atmak onu mutlu edecektir, ama ne kadar etkili? Sevgililer gününde atacağınız özel mesajlar veya sosyal medyada birlikte çekilmiş olduğunuz resimlerinizin altına yazılan uzun uzun sevgi sözcükleri sizi ve sevdiğinizi anlık mutlu eder. Bir zaman sonra unutulur. Aslında bu ne sizin ne de sevdiğiniz için özel bir an olur. Sıradan atılan mesajlar gibi kalır belli bir zaman sonra. Sevgililer gününe özel mesajlar atmak yerine, onun gözlerine bakıp, ellerini tutup söylediğiniz en basit sevgi sözcük bile o anı unutulmaz kılacaktır. Attığınız mesajlar ilerleyen zamanlarda sizin için bir anlam ifade etmeyeceğinden, ilerleyen zamanlarda “sen bana şu zaman da tam buradayken şöyle bir mesaj attın” gibi bir konuşma ve mutluluk yaşanmayacaktır. Ama sevgililer gününde, sevgilinizle güzel bir vakit geçirirken söylenen sözler veya güzel bir sahil kenarı yürüyüşünde ona sarılırken söylediğiniz sözler onu etkileyecektir ve bu ikinizin de hafızanıza kazınacaktır. Hani filmlerde veya aşk romanlarında geçen bir olay vardır, erkek ve kadın bir yerde bulunurlar ve ikisin de biri der ki; hatırlıyor musun? Tam bu anda, şu zaman da bana seni seviyorum demiştin. Bakın bu hatıra hafızalara kazınmış bir hatıra. Bu hatıra her hatırlandığı zaman yüzde oluşan o inanılmaz tebessümü hayal edin. Siz birisine “seni seviyorum” demek için sevgililer günü beklemiş olabilirsiniz. Ama bunu mesaj ile yaptığınız zaman, ilerleyen zamanlarda bunu hatırlamayacak. Size dönüp ” şu zamanda, şu saatte bana sms ile sevdiğini söylemiştin” demeyecek. Ama güzel bir ortamda veya sıradan bir ortamda ellerini tutup, gözlerine bakıp söylediğiniz de bunu her zaman hatırlayacak.

 

Hadi sevgililer gününe özel mesajlar, sevgililer gününe özel anlamlı mesajlar, sevgililer gününe özel aşk mesajları gibi başlıklarla uğraşmayın. Tutun sevdiğinizin elinden, bakın gözlerine “seni seviyorum” deyin. Anın tadını yaşayın. Emin olun çok daha fazla mutlu olacak ve mutlu hissettireceksiniz.

Related Posts

El Yapımı Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer Günü Programları
Sevgililer Gününde Ne Yapılır