Sevgililer Günü Sürprizleri

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, sevgilinize nasıl bir sürpriz yapmanız gerektiği konusunda henüz bir fikre sahip değil misiniz? O halde sizin için özel hazırladığımız listemize mutlaka göz gezdirmeniz gerekiyor.

Hayatımızda en çok değer verdiğimiz insanlardan olan sevgililerimizi, 14 Şubat’ta mutlaka güzel bir hediyeyle mutlu etmek isteriz. Klişelerden sıkılan kişiler ise genel geçer sürprizlerden sıkıldığı için farklı farklı şeyler aramaya yönelirler. Bizler de sizler için 14 Şubat

Sevgililer Günü sürprizleri  listesi hazırladık.

Postitler kullanarak romantik mesaj hazırlama: Sevgilinizi 14 Şubat sabahı şaşırtmak mı istiyorsunuz? O zaman bu sürpriz tam size göre. İş yerindeki bilgisayarına, masasına ya da evindeki herhangi bir noktaya postitlerle romantik mesajlar bırakarak, sabah uyandığı zaman onu mutlu edebilirsiniz.  

Sevgililer-Günü Sürprizleri-postit-mesaj-not  

Güzel notlarla hediyesini bulmasını sağlayabilirsiniz: Evin hiç tahmin edilmeyecek bölgesine sevgiliniz için hazırladığınız hediyeyi saklayabilir, düzenleyeceğiniz bir harita ya da küçük ipuçları ile de onun hediyesini bulmasını sağlayabilirsiniz. Hem heyecanlı hem de eğlenceli bu küçük sürprizin sonunda sevgiliniz çok mutlu olacak.

Sevgililer-Günü-Sürprizleri-akşam-yemeği-şarap-evlilik-teklifi

Şık bir akşam yemeğinde evlilik teklifi edin: 14 Şubat Sevgililer Günü, evlilik teklifleri için de oldukça uygun bir gündür. Sevgilinize evlenme teklifi etme gibi bir düşünceniz varsa, bunu 14 Şubat’ta yaparak onu şaşırtabilirsiniz.

Romantik bir otelde kaçamak yapın: Sevgilinizi romantik bir otele götürerek 14 Şubat’ın romantik geçmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle şömineli bir odada şarap eşliğinde yapacağınız kutlama ile sevgilinizi kendinize bir kez daha aşık edeceksiniz.

Sevgililer-Günü-Sürprizleri-kitap-yazmak

Sevgiliniz için bir kitap yazın: Sevdiğinizle olan anılarınızı bir kitapta derleyin. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız bu hediyede onun sevdiğiniz yönlerini de ön plana çıkarın.

Sevgililer-Günü-Sürprizleri-mumlar

Mumlardan yol hazırlayın: Sevgilinize yapacağınız sürpriz için onu romantik mumlarla hazırlayacağınız bir yoldan geçirin. Bu mükemmel bir gecenin de başlangıcı olacaktır.

Sevgililer-Günü-Sürprizleri-kahvaltı

Romantik bir kahvaltı hazırlayın: 14 Şubat’ın ilk saatlerinde sevgilinizi muhteşem bir kahvaltı için uyandırın. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız bu kahvaltıya kalp şeklinde omletleri eklemeyi de sakın ihmal etmeyin. Sevgiliniz ağzının tadına düşkünse bu sürpriz ile mest olacaktır.

 

Related Posts

Sevgililer Gününe Özel Mesajlar
El Yapımı Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer Günü Programları