Sevgililer Günü Hediye Seçimi

Merhaba sevgili okurlarım,

Bu hafta kampanyalar bölümünde siz değerli okurlarımla 14 Şubat Sevgililer Günü üzerine paylaşımlarda bulunacağım. Sevgililer Günü’ nde ki standart hediye kalıplarından biraz çıkmak ve karşınızdakini şaşırtacak hediye önerileri benim tercihlerim arasında oluyor. Anlamlı ama klişeleşmemiş hediyeler almak karşımızdaki partnerimizi daha çok özelleştirdiğini düşünüyorum. Hediye seçimlerinde hediye alımlarınızı kişiselleştirin ki karşı taraf bunun anlamını daha çok hissedebilsin.

O zaman önceliğimiz bayan partnerimize hediye önerisi üzerine olsun. Bayanlar denildiğinde aklımıza ilk hediye olarak parfüm, tek taş yüzük, kolye gibi temel fikir önerileri gelmiş olsa da ben bunlardan farklı bir öneride bulunacağım. Biz kadınlar her zaman moda üzerine ne olursa olsun takipte olduğumuz için partnerinize bir moda dergisi aboneliği hediye edebilirsiniz. Türkiye’de önde gelen bazı moda dergilerinin aboneliği partnerinizi oldukça mutlu edecek ve ilginç gelecektir. Ben sizin için bu tarz dergiler üzerine ön bir araştırma yaptım. Örneğin; Cosmopolitan Dergisi’nin abonelik fiyatı 106,93 ₺.

pr_01_1385

 

Erkek partnerimize hediye tercihlerinde ise yine ilk akla gelen hediyeleri bir kenara bırakalım. Erkeklere her zaman parfüm, bileklik, kıyafet vb. hediyeler almak zorunda değilsiniz. Bu standartların dışında farklı alternatifleri değerlendirmek daha doğru seçim olacaktır. Erkeklerin birçoğu sporla ilgileniyorlar ve bu yaklaşımlarına özgü bir hediye tercih edebilirsiniz. Örneğin; Şınav çekme aleti tercihleriniz arasında olabilir. Bu alet ile partnerinizi şaşırtabilir ve çok mutlu edebilirsiniz. Bu aleti ise Tchibo mağazalarında bulabilmeniz mümkündür. Şınav çekme aletinin fiyatı ise 44,95 ₺. 

sinav, cekme, aleti

 

Dilerim ki siz değerli okurlarıma bu özel günde hediye seçiminde yardımcı olabilmişimdir. Tercihlerinizde birazcıkta olsa katkım olabildiyse ne mutlu bana.

Aşk ve sevgi dolu yıllara 🙂

Related Posts

Sevgililer Gününe Özel Mesajlar
El Yapımı Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer Günü Programları