Şeffaf Transparan Ayakkabı Modelleri

Şeffaf transparan ayakkabılar, başka bir deyişle ayaklarınızı tamamen gösteren ayakkabılar bu yıl çok moda! Peri masallarından hatırladığımız Sindirella’nın camdan ayakkabıları ne kadar da sıra dışı öyle değil mi? Belli ki modacılar Sindirella’nın camdan ayakkabılarından esinlenmiş ve çok daha kullanışlısını tasarlamış.

Bu Ayakkabılar Cam Değil Şeffaf Plastikten Yapılma

Bu ayakkabılar tabi ki camdan değil, şeffaf plastikten tasarlanmış. Plastikten imal edilen bu ayakkabıların ucuz olduğunu sakın düşünmeyin. Çünkü büyük markaların belirlediği fiyatlar fazlaca uçuk!

Şeffaflık Modası Gelişerek Varlığını Sürdürüyor

Şeffaflık ve transparan modasını kıyafetlerde çokça gördük ancak modacıların tasarımda sınır tanımamaları ve sürekli yeni şeyler üretmeleri, karşımıza şeffaf çantalar, şeffaf aksesuarlar ve nihayetinde şeffaf ayakkabıları da çıkardı.

Şeffaf Ayakkabılar Yeterli İlgiyi Göremedi mi?

Şeffaf ve transparan ayakkabılar bazı modacılar tarafından pek benimsenmedi ve tutulmayacağını iddia edenler oldu. Fakat bir çok ünlü, bu modayı çok beğendi ve sahiplendi. İlk etapta dev markaların sahiplenip ürettiği şeffaf ayakkabılar, fazlaca uçuk fiyatlardayken başka üreticiler tarafından da sahiplenip üretilmeye başlandı. Öyle ki şu anda kolaylıkla herkesin ulaşabileceği fiyatlarda ve bol çeşitlilikte üretiliyor.

Sadece İlk Bahar ve Yaz Modası Değil Kışın da Bu Moda Devam Edecek Gibi Görünüyor

Şeffaf ve transparan ayakkabılar, ilkbahar ve yaz sezonunda bolca kullanıldı ve kombinlerin en gözde tamamlayıcısı oldu. Meraklıları bu modaya doyamamış olacak ki kış sezonunda da kullanılabilecek şekilde tasarlanmış çeşit çeşit modeller mevcut. Şeffaflık trendi ayaklandı ve kışlık şeffaf ayakkabı modelleri şimdiden vitrinlerde yer almaya başladı.

Her Tarza Hitap Ediyor

Şeffaf ve transparan ayakkabılar o kadar sevildi ki her tarza uygun modeller tasarlandı. İster klasik, ister spor, isterseniz sokak modasına uydurabileceğiniz bin bir çeşit seçenek mevcut.

Renkli Çoraplarla Kombinlenen Şeffaf Ayakkabılar Çok Eğlenceli Görünüyor

Özellikle spor stile uygun olan şeffaf ayakkabıların, renkli çoraplarla giyilmesi çok eğlenceli ve oldukça orijinal görünüyor. Düşünsenize ayakkabınıza istediğiniz rengi ve deseni giydiğiniz çorapla veriyorsunuz. Tamamen kullananın yaratıcılığına kalmış bu seçenek, tarzına güvenenlerin vazgeçilmezi haline gelecek.