Pastel Moon Light vs. Benefit High Beam Karşılaştırması

Biliyorsunuz ki aydınlık görünümler bu sene çok  trend. Aydınlatıcılar günlük hayatımıza da girince, markalar daha doğal sonuç verecek seçenekleri piyasaya sürmeye başladı. Bu sene toz yerine likit aydınlatıcılar daha revaçta. Bende aydınlatıcılar çok sevdiğim için her çeşidini denemek istiyorum açıkçası.

Bugün sizlere, gördüğünüz gibi ambalajları neredeyse birebir aynı olan bu iki markanın iki aydınlatıcısının karşılaştırmasını yapacağım.

pastel-benefit-karşılaştırma

Öncelikle iki üründe çok başarılı. Likit oldukları için oldukça doğal sonuç veriyorlar. Şimdi fiyatlarını karşılaştıralım. Çünkü Benefit yüksek fiyatlı bir marka, buna karşın Pastel uygun fiyatlı markalar kategorisine giriyor. Bunun dışında iki üründe likit ve yapılı neredeyse aynı. Aralarındaki ilk göze çarpan fark ise, Pastel’in aydınlatıcısı Benefit’inkine göre daha pembe. Benefit onun yanında biraz daha pembe-beyaz kalıyor. İki ürünü de dağıttığımızda ortaya çıkan sonuç ise Pastel’in ürünü Benefit’in yanında ışıl ışıl parlıyor. Benefit de aydınlatma görevini yerine getiriyor ancak bence Pastel kadar başarılı değil.

Peki bu ürünleri nasıl mı uyguluyorum. Bana göre en başarılı bitişi makyaj süngeri veriyor.

Bu iki ürünle ilgili benim favorim ve tavsiyem, Pastel’in Moon Light aydınlatıcısıdır.

Yeni cilt bakımı ve makyaj trendleri ile ilgili açıklayıcı postlarımı takip edebilmek ve anında haberdar olmak için Pink Womens’a üye olmayı unutmayın.

Sevgiler.