Olgun Bir Adamın Asla Yapmayacağı 5 Şey

Kadınlar her zaman olgun erkeklerden hoşlanır. Artık bu söz bir efsane değil, bir gerçek. Uzun yıllardır herkesin ağzında olan bu söz, ilk başlarda tam tersini gösterse de, artık kadınlar olgun erkeklerden hoşlandığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü kadınlar her ne kadar ayaklarının üstünde durmayı bilse de, sevgilisinin/eşinin onu korumasını, yönlendirmesini, hayatına yön vermesini ister. Aslında bu, o adamları babalarının yerine koymasındandır.  

Hal böyle olunca kadınların gözünde olgun erkekler, (tabiri caizse) bir sıfır önde başlarlar. Kadınlar artık erkeklerde baktıkları ilk özellik olgun olup, olmadıklarıdır. Çünkü insanların artık bir ilişkiyi rayına sokmak için harcayacakları çok fazla vakit yok. Hayat bu vermiyor. Bir de okul bitip, iş hayatına atılan kadınlar, kendisi gibi bir erkeği yanlarında istiyorlar. Peki bu olgun erkekler neden kadınlar için ön planda? 

İşte olgun bir adamın asla yapmayacağı şeyler. 

1- Zor Durumlardan Kaçmazlar 

Olgun bir erkek zor durumdan kaçmaz. Konu ne olursa olsun, üstesinden gelmeye çalışır veya o zor durumla yüzleşmek ister. Çünkü hayatın eğlenceli yanı olduğu kadar, zor yanlarının da olduğunun farkındadır. 

2- Büyük Arkadaş Grupları Yoktur 

Gençken edindiği büyük arkadaş çevresinden, zamanla ayrılmaya başlamıştır. Etrafında sadece birkaç sağlam arkadaş bırakan olgun erkekler, kendilerini kötü etkileyecek kişileri ve sadece eğlence için buluşan arkadaşlarıyla iletişimini zamanla keserler. 

3- Partnerine Her Zaman Sadık ve Açıktır 

Olgun erkekler, hovardalığı pek sevmezler. O yüzden partnerlerine her zaman sağdıktırlar. Artık hayatın bazı zevklerini yaşamış olan bu erkekler, kendilerini partnerlerine adamışlardır artık. Ve olgun erkekler partnerlerine karşı her zaman açıktırlar. Güçsüz oldukları anları bile çekinmeden gösterebilirler.  

4- Ne İstediklerini Bilirler 

Olgun erkekler her zaman ne istediklerini bilirler. Onlar için gri yoktur. Ya siyahtır ya da beyaz.  Kararsız olmaktan hoşlanmazlar ve maymun iştahlı değildirler. Bir şeyi istiyorlarsa onu almaya çalışırlar ve aldıklarında da ondan kolay vazgeçmezler. 

5- Kendisinden Beklenilen Sorumlulukları Yerine Getirirler 

Genç erkeklere baktığınız zaman bunu kesinlikle göreceksinizdir. Sorumluluklarının ne olduğunu bilirler ve bu sorumluluklarını yerine getirmekten kaçmazlar. Olgun erkekler, sahiplenmesini bildiği gibi bu sahiplenmenin gerekliliklerini de yerine getirmeyi çok iyi bilirler.