Nude Dudak Kalemi – Ruj İkilisi Önerisi

Son yılların en çarpıcı trendlerinden biride nude dudaklar. Çıplak ten görüntüsündeki bu dudak boyama şekli dudakları hem olduğundan daha büyük gösteriyor, hem de uygulaması renkli rujlara göre daha az risk taşıyor.

Bugün size benim favori nude dudak kalemi – ruj ikilimden bahsedeceğim. Bu iki ürün hem uygun fiyatlı hemde yapıları muhteşem ürünler.

Avon, nude-dudak kalemi
İlk olarak Avon’un Simply Spice dudak kaleminden bahsetmek istiyorum. İster tek başına dudakları tamamen doldurun, ister ruj altına çerçeve yapın. Bu dudak kalemi hem tonuyla hem yapısıyla çoğu pahalı markaya adeta muadil. Özellikle kahve-şeftali nude tonlardan hoşlanıyorsanız, bir denemenizi tavsiye ederim.

Gılden rose,nude-ruj

Gelelim Golden Rose’un Velvet Matte sersindeki 16 numaralı ruja. Avon’un dudak kalemiyle bayağı uyum sağladığını söyleyebilirim. Yine kahve-şeftali nude tonlardan hoşlananların seveceği bir ruj. Matlığı ideal, kalıcılığı mükemmel diyebilirim.

Benim muhteşem nude dudak kalemi ruj ikilim bu şekildeydi. İki üründe fiyat performans açısından bende artı puan aldı. Ben kullanıyorum çok memnunum ve sizlere de tavsiye ediyorum.

Yeni cilt bakımı ve makyaj trendleri ile ilgili açıklayıcı postlarımı takip edebilmek ve anında haberdar olmak için Pink Womens’a üye olmayı unutmayın.

Sevgiler.