New York Moda Haftası 2016’nın En Yeni Makyaj Trendleri

1-Kopkoyu Dudaklar

Dünyayı kasıp kavuran Puma-Fenty defilesinde kullanılan siyah rujlar bu senenin makyaj trendini belirlemişe benziyor. Bu tarz rujlar sade bir göz makyajıyla günlük hayata uyum sağlayabilir gibi gözüküyor.

puma fenty defile makyajı

 

2-Örümcek Kirpikler

Bu senenin trendlerinden biri de birbirine yapışıkmış gibi görünen kirpikler. Normalde kimse bu görüntüden hoşlanmaz ama bu sene bu görünümü çok göreceğiz. Jason Wuu Defilesinde de bu efekt kullanılmış.

jason wuu defile makyajı

 

3-Mavi Göz Kalemi

Bu sene Anna K defilesinde mavi göz kalemi kullanıldı. Bu aralar popüler olan renkli kalemler New York Moda Haftası'nda da kendini gösterdi.

anna k defile makyajı

 

4-Işıltılı makyaj

Strobing trendi herkesin dilinde. Eee bu New York Moda Haftası'na yansımasa zaten olmazdı. Jonathan Simkhai defilesinde ışıltılı ten makyajları ön plandaydı.

jonathan simkhai defile makyajı

 

5-Metalik gözler

2016'da eyelinerlarda metalik etkiler çok moda. Marissa Webb defilesinde de bu trend oldukça güzel uygulanmıştı. Metalik eyelinerlar kırmızı dudaklarla birleştirilip çarpıcı bir görünüm elde edilmişti.

marissa webb defile makyajı

Benim New York Moda Haftası makyaj trendleriyle ilgili gözlemlerim bu şekildeydi.

Yeni makyaj trendleri, var olan temel makyaj teknikleri ve cilt bakımı ile ilgili açıklayıcı postlarımı takip edebilmek ve anında haberdar olmak için Pink Womens’a üye olmayı unutmayın.

Sevgiler.