Herkese merhabalar

Yakın bir zamanda 14 Şubat Sevgililer Günü’nü hep beraber kutlamak için planlar yapmaya başlayacağız. Bu yüzden sizi rahatlatmak ve yükünüzü hafifletmek için sizlere elimden geldiğince yardımcı olacağım. Konseptimiz Sevgililer Günü üzerine olduğundan oldukça özel ve romantizmin hakim olduğu bir mekan seçimini siz değerli okurlarımla paylaşmak istiyorum. İstikametimiz Karaköy. Karaköy’ün popülaritesinden daha önceki mekan tercihimde sizlere bahsetmiştim. Bu sefer ki mekanımız ise Karaköy’ün o coolluğundan sıyrılıp özel bir geceyi anlamlandırmak için değerlendirilecektir. O halde neresi burası hadi Gamze diyorsanız mekanımız; Neolokal.

1

Neolokal’in vaatleri arasında geleneksel olan tatlarımızı günümüz modernitesine uyarlayarak sunmaları üzerinedir. Bence bunu profesyonel bir şekilde başarıyorlar. Sunumları, ikramları, lezzetleri konusunda oldukça profesyoneller. Servisin hızlılığı ve mekanın ferah görünümü sizlerin bu özel gecede tercihi olması yönünde planlarınız arasında yer alabilecek bir mekan.

2

14 Şubat Sevgililer Günü için bu özel geceyi taçlandıracak bir diğer menü seçeneği ise şaraplar olacaktır. Neolokal’de özel şarap koleksiyonlarından tadabilmeniz mümkün. Sizlere özel ve benimde daha önce deneyimlediğim şaraplardan bir kaç alternatifi paylaşacağım. Bunlar arasında Kapadokya’ya özgü bir tat olan Altın Köpük şarabı olacaktır. Sevgilinizle birlikte bu muazzam tatlardan tatmak için ve o geceyi daha da özelleştirmek adına tercihinizi Neolokal tarafından yapmanızı öneriyorum.

Aşk ve sevgi dolu yıllara 🙂

Adres:

SALT Galata
Bankalar Caddesi
Karaköy 34420 İstanbul Türkiye

Tel: +90 212 244 00 16

 

 

Related Posts

Sevgililer Gününe Özel Mesajlar
El Yapımı Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer Günü Programları