Hakkımızda

Bizler; modadan seyahate, makyajdan psikolojik durumlara, en trend olaylardan sağlığınıza, beslenmenize kadar her şeyi sizin için araştırıp, değerlendirip kaleme alan bir ekibiz. Hem kendi zevklerimizi, hobilerimizi değerlendirmek hem de uzmanı olduğumuz konular hakkında sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Bunu da sizinle paylaşırken oldukça samimi ama bir o kadar gerçekçi bir dille kaleme almaya çalışıyoruz.

Ekip olarak yazmayı, paylaşmayı, öğrenmeyi kısaca bilgi aktarımını ve karşılıklı paylaşımı sevdiğimiz için böyle bir yola çıktık. Kendi içimizde ne kadar samimi isek bunu sizlere de yansıtmak en büyük hedeflerimizden. Ekibimiz içerisinde kendi uzmanlık alanlarımız ile ilgili mümkün olduğunca geniş bir kitleye hizmet vermek istiyoruz.

Sizlerin ilgisini çeken konular hakkında ve güncel konular hakkında yardımcı olmak bizim en büyük arzumuz. Kesinlikle gelişigüzel ve bir dayanağı olmayan bilgiler ile değil; sağlam ve bilimsel gerçekliği olan bilgiler ile sizlere ulaşmak bizim amacımız. Bunun dışında uzmanlığımız olmayan fakat hobi olarak adlandırabileceğimiz konularda da yine gerekli araştırmaları, kişisel deneyimleri, uzman görüşleri göz önünde bulundurarak ve tabii ki sizin de fikirlerinizi alarak karşılıklı bir iletişim halinde olmak, kısaca hem öğrenmek hem öğretmek için sizlerleyiz.

Umarız ki sizlere ulaşmak istediğiniz konular hakkında olabildiğince yardımcı olabiliriz. Bu samimi ekibi sizlerin sayesinde daha büyük ve sıcak bir ortama dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz…

Pink Women’s biz kadınların buluşma noktası olacak.

Bizden desteğini esirgemeyen siz değerli okurlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.