Miranda Kerr Sokak Stili

Avustralyalı manken Miranda Kerr 1983 doğumlu ve Kerr ailesinin ikinci kız evladı. Kariyerine profesyonel anlamda 1997 yılında başladı. Herkes onu 2004 yılında  Victoria’s Secret ve 2006 yılında Maybelline ile tanıdı. Küçük yaşlarda yerel dergilerin kapak yüzü olan Kerr hem okuyup hem çalışarak kariyerinde adım adım yükseldi. 2010 yılında Orlando Bloom ile hayatını birleştirdi. Bu evliliğinden bir erkek çocuğu olan Miranda Kerr ikinci evliliğini geçtiğimiz mayıs ayında Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel ile yaptı.

Gençliğinden ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen ünlü manken, sokak stiliyle de kendinden çokça söz ettiriyor. Sade ve rahat parçalar seçen Miranda Kerr’in sokak stilini görmeye hazır mısınız?

Kot pantolonlar Miranda’nın vazgeçilmezleri

Sık sık üzerinde gördüğümüz kot pantolonlardan anlaşılıyor ki Miranda onlardan vazgeçemiyor.

Sade ve klasik parçaları da tercih ediyor

Miranda ne giyse yakışıyor. Belki de çok sıradan ve özenilmemiş görünen parçaları özellikle seçiyor ancak bunlar Miranda’ya bir başka yakışıyor.

Miranda klasik giyimde oldukça şık ve iddialı

Miranda, klasik giyimde genelde sade tek renk elbiseleri tercih ediyor. Bu tek renk elbiselere bazen bir kemer kullanarak hareketlilik katıyor ya da oldukça sade bir şekilde bırakıyor. 

 

Miranda blazer ceketleriyle kendine has bir tarz yaratmış

Özellikle o vazgeçemediği kot pantolonlarıyla kullandığı blazer ceketler orijinal Miranda style diyebiliriz. Kullandığı parçalara göre; klasik, bohem, spor tarzlarda kendine has sokak modasını yaratmış durumda. 

 

Miranda’nın deri ceket tutkusu

Ünlü mankenin kışın çokça tercih ettiği diğer bir parça deri ceketler.

 

Miranda’nın stiletto aşkı

Kıyafetine uygun seçtiği farklı renk ve modellerdeki stilettolara bakılırsa, Miranda stilettolara aşık! Arada farklı tarzlarda ayakkabılar tercih etse de çoğunlukla stiletto tercih ediyor.

Miranda’nın aksesuarları

Giyimde sadelikten yana olan Miranda, aksesuar seçiminde de sadeliğini devam ettiriyor. Miranda’nın en çok kullandığı aksesuar, gözlük. Bir de bütün kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan çanta tabi… Hemen hemen hiç takı kullanmıyor diyebiliriz. Ara sıra kemer kullanarak kıyafetine farklı bir hava katıyor. Nadiren kol saati de kullanıyor. Miranda’nın kışın kullandığı vazgeçilmez parçaları ise boyunluklar ve şallar…