Maybeline Push-Up Drama Mascara: Yorumlarım

Maybeline’in yeni çıkan maskarası Push Up Drama bayağı bir konuşulunca bende bir denemek istedim. Zaten Maybelin’in maskaralarını çok başarılı bulduğum için (özellikle Rocket’i) , tereddüt etmeden hemen bir tane satın aldım. Bu maskara hakkında Türkiye’ye gelmeden önce çok fazla övgü duymuştum, fırçasının plastik olduğunu görünce de çok heyecanlandım. Çünkü benim maskara da uzunluğa ihtiyacım olduğu için, kıl fırçalardan bu performansı alamıyorum. Bu maskara hakkında kullanmadan önce duyduğum en önemli övgü, takma kirpik etkisi sağladığıydı.

Gelelim benim deneyimlerime.

 

Falsies-Push-Up-Drama

Push Up Drama’nın yapısı o kadar ıslak ki, daha ilk uygulamada göz altlarıma sıçrama yaptı. Kirpikleri uzatması açısından, takma kirpik etkisi diyebilirim ancak yapısının ıslak olması sebebiyle kirpikleri birbirine yapıştırıyor. Bu maskaraya birkaç kez şans verdim ancak her seferinde bütün kirpiklerime örümcek ağı görünümü kazandırdı. Eğer bu görünümde hoşlanıyorsanız sevebilirsiniz.

Son olarak diyebileceğim tek şey;

Sevdim mi? Sevmedim.

Yeni cilt bakımı ve makyaj trendleri ile ilgili açıklayıcı postlarımı takip edebilmek ve anında haberdar olmak için Pink Womens’a üye olmayı unutmayın.

Sevgiler.