Çatlaklar, vücutta ergenlik, hamilelik ve kilo değişimi sonrası ortaya çıkan istenmeyen durumlardır.

İlk başlarda fark edilmemesine rağmen bu izler cilt üzerinde kırmızı ve mor sonraları inci beyaza dönüşür. Kullanılan nemlendiricilerde bu süreçte fayda etmez. Özellikle hamilelikte çatlaklarla savaşmak zahmetli ve çoğu zaman imkansızdır.

Lierac çatlak önleyici krem

Ancak Lierac Phytolastil Gel içeriğinde bulunan aslan pençesi, sarmaşık, kırk kilit otu gibi maddelerle hücre yenilenmesini sağlar ve ciltte yeni dokuların oluşmasına yardımcı olur.  Ayrıca çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı  bu kremi sadece hamileler değil, egzersiz ve diyet yapan kişilerde kullanabilir.

Lierac çatlak kremini, günde 1 kez çatlakların en çok oluşabileceği karın, göğüs, bacaklar gibi bölgelere uygulamalısınız. Hamilelikte ise oluşmaya başladığı dönem olan hamileliğin 3. ayından itibaren kullanmaya başlamanız önerilmektedir.

Kullanan kadınların hemen hemen hepsi Lierac çatlak kreminden çok memnun kalmış ve hamileliklerinin başında oluşan çatlakları bile geçirdiğini söylüyorlar.

Benim Lierac çatlak önleyici kremle ilgili yorumlarım bu şekildeydi.

Yeni cilt bakımı ve makyaj trendleri ile ilgili açıklayıcı postlarımı takip edebilmek ve anında haberdar olmak için Pink Womens’a abone olmayı unutmayın.

 

Related Posts

Yves Rocher Sebo Vegatal Tonik
Sevgililer Günü İçin 7 Makyaj Önerisi
Yves Rocher Hydra Vegetal Yüz Serumu