Kışlık Kazak Modelleri

Kış aylarının tüm ülkemizde iyice hissedilmesi ile beraber, moda akımları da mevsimlik değişimlerini göstermeye başlamıştır. Özellikle kazak sezonunun açıldığı kış aylarında, farklı kazak modelleri ile değişik kombinler de yapabilmekteyiz.

Peki hangi kazak modelleri bu yılın trendi ve bu kazakları nasıl kullanmalıyız?

Kısa Kazak Modelleri

Kısa-Kazak-Modelleri-kısa-model-etek

Kısa kazak modelleri mutlaka yüksek bel pantolonlarla giyilmelidir. Kısa kazakların en uyumlu olduğu parçalardan olan yüksek bel jeanlerle muhteşem bir 90’lar havası yakalamanız da mümkün olacak. Kısa kazak modelleri mini ve kalem eteklerle de büyük uyum sağlamaktadır.

Salaş Kazak Modelleri

Kısa-Kazak-Modelleri-salaş-model

Kış aylarında sık sık giydiğimiz salaş kazak modelleri ile birçok çeşit kombin yapmak mümkün. Özellikle skinny jeanlerle uyum sağlayan bu modeller, hem şık hem de sportif bir görünüm yakalamanızı da sağlayacaktır. Benzersiz görünümler elde etmenizi sağlayan salaş kazak modelleri, düz renk ya da farklı desenleri ile de ön plana çıkmaktadır. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak istiyorsanız son zamanlarda moda olan hayvan figürlü kazakları giyebilir, ciddi olmak istiyorsanız da düz renklerden yararlanabilirsiniz.

Bol Kazak Modelleri

Kısa-Kazak-Modelleri-bol-model-mom-jeans

Özellikle 90’lı yılların modasını yansıtan bol kazaklar, mom jeans ya da boyfriend jeans gibi pantolon modelleri ile büyük uyum sağlamaktadır. Şık bir clutchla tamamlayacağınız bu kombinle sportif bir şıklığa ulaşacak ayrıca rahatlığınızdan da ödün vermek durumunda kalmayacaksınız.

Omuz Dekolteli Kazak Modelleri

Kısa-Kazak-Modelleri-omuz-dekolteli-model

2017 yılının moda trendleri arasına giren omuz dekolteli kazaklar, anlık kurtarıcılarımız olarak önümüze çıkmaktadır. Şık olmanızı sağlayan bu modeller sayesinde girdiğiniz ortamda dikkat çekeceksiniz.

Anne Örgüsü Kazak Modelleri

Kısa-Kazak-Modelleri-örgü-modelleri

Klasik örgü tiplerinden oluşan bu kazak modelleri ile arkadaşlarınızla dışarıda kahve içmeye çıktığınız zaman hem rahat hem de şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

KAZAK GİYERKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Kışlık kazaklar çeşitleri ve güzellikleri itibariyle birçok şık kombine imza atmamızı sağlamaktadırlar. Bu nedenle kazak seçiminde de mutlaka dikkat etmemiz gereken şeyler vardır. Örneğin üstte bahsettiğimiz kazak modellerini bu modellere uygun kıyafetlerle kombinlediğimiz takdirde dilediğimiz şıklığa da kolaylıkla ulaşabiliriz.