Kışlık Gece Elbise Modelleri

2016 yılının son günlerini yaşadığımız bu günlerde kış mevsiminin kendini iyice göstermesi ile kışlık elbiseler dolaplardan çıkmış, yeni trend kış elbiseleri ile yerlerini almaya başlamıştır. Özellikle özel günlerde kışlık gece elbise modelleri farklı oluşumlar ile bizleri karşılamaktadır.

moda2017kislik-elbiselergri-pullu-uzun-elbiseberta

Bu  senenin moda renkleri ve gece kışlık elbiseleri bazı değişikliklerin yapılması ve özel renklerin kullanılması oldukça göz alıcı konumda bulunmaktadır.  Uzun modellerin tercih edildiği bu trende yine koyu renkler asilliğini göstermektedir. 2016 yılına göre farklı bir tasarımın olduğu açık şekilde ortada olduğu gece elbiseleri 2017 yılı itibari ile stantlardaki yerini almıştır.

moda2017kislik-elbiselersiyah-uzun-elbiseberta

Uzun elbiselerin kendini gösterdiği 2017 yılı kış mevsimi için birçok firma  koyu ve can alıcı renkleri trend modellerinde kullanmaktadır. Siyah ve koyu kırmızı renklerin kuşkusuz yine başı tuttuğu kışlık gece elbisesi tasarımlarında çeşitli aksesuarların kullanımı ile elbiselere zarafet katılmaktadır.

moda2017kislik-gece-elbiseleriberta

Kışlık Kadın Elbise Modelleri

Kış mevsiminin iyice kendini gösterdiği şu günlerde kış sezonu adına moda renkler ve modellerde kendini göstermeye başlamıştır. Yaz sezonu kumaşlarına göre daha kalın kumaşların tercih edildiği kışlık kadın elbise modelleri çoklu sayıda oluşumla karşımıza çıkmaktadır.

moda2017kislik-elbiseleraltin-rengiseksi-elbiseberta

Genellikle uzun veya diz üstünde bulunan elbiseler özel gece veya günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış bulunmaktadır. Her sene uygulanan iki kuraldan vazgeçmeyen moda ikonları zarafeti ve şıklığı aynı anda taşıyan tasarımlar oluşturmaktadır.

moda2017kislik-elbiselerberta

Özellikle kışlık elbiselerin  aksesuar ile birlikte kullanımı daha fazla tercih edilerek sık olması nedeni ile aksesuar oluşumunda da farklı tasarımların oluştuğu ve elbise ile uyumlu olarak kullanılması adına şık ve özgün tasarımlar kendini göstermeye başlamıştır.

moda2017kislik-elbiselersiyah-elbise-uzun-elbiseberta

Kışlık Elbise Çeşitleri

Kışlık elbiseler genellikle günlük hayatta kullanılan ve özel gecelerde kullanılan çeşitleri bulunmaktadır. Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde kışlık elbise çeşitleri modaya uyumlu olarak kendini göstermeye başlamıştır.

moda2017kislik-elbiselerbeyaz-uzun-elbiseberta

Gece elbiselerinde her zaman olduğu gibi daha gösterişli tasarımların yer aldığı bunun yanı sıra günlük elbiselerde kendini gece elbiselerine bakımından altta kalacak yere  bırakmadığı tasarımlar satışa sunulmuştur.

moda2017kislik-mini-elbiseberta

Asilliğin ön plana çıkarıldığı günlük elbiselerin karşısında özel tasarımların sağladığı muhteşem görüntüsü ile gece elbiseleri yer almaktadır. Her iki oluşumunda kendi içlerinde farklı değerlendirmelerde bulunduğunu söylemiş olsak da, yine her iki elbise çeşidinin de şimdiden trend tasarımlar bakımından yerini almıştır.