Kararsız ve Mistik Güçlerin Efendisi “Balık Burcu”

BALIK
(19 Şubat – 20 Mart)

 

Balık burcuBu yıl ben merkezci olmayı bırakıp biz merkeziyetçiliğini savunmanız ve yaşadığınız ilişkilere bunu yansıtmanız için çabalarınızı kozmik güçler engellemeye çalışacak. Mistik ve karmik anlamlar taşıyan astrolojik hareketlerden en önemlileri bu yıl Balık-Başak ekseninde yaşanacak. Sizi geliştirmesini ve zorlayıp yönlendirebilecek dirayette olan bir kişi ile uzun ömürlü bir ilişki istiyorsunuz. Kararsızlıkları bir kenara itip huzurlu ve mutlu bir birliktelik için kolları sıvamanın zamanı geldi.

 

Bu günden sonra çevrenizde ki bazı kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir ve derin duygusal bağlar kurabilirsiniz. İlişkilerinizde ki problemleri ve sorunları çözmek için iyi bir fırsat doğabilir. 12 Martta Venüs’ün burcunuz üzerinde ki etkisi artacak ve sizi duygusal ve sosyal olarak yorgun hissetmenizi sağlayacak.  Finansal işlerinizde yeni başlangıçlar, ortaklık durumları söz konusu olabilir. Miras ve sigorta gibi durumlarda değişiklikler sizi etkileyebilir.

Baharla birlikte içinizde açan çiçeklerin size verdiği enerji çevreniz tarafından olumlu ve ılımlı algılanarak sizin desteğinize ihtiyacı olan insanlara maddi ve manevi yardımlarınız dokunacak. Dikkatli olun, sizi çıkarları için kullanmak isteyen kişilere karşı.

 

Related Posts

Koçum: Benim
Gülümsemek En İyi Tedavi Yöntemi
Cesaretli Ve Atılgan “KOÇ BURCU“