İstanbul’da Yılbaşı Kutlama Mekanları

Yılbaşında İstanbul mekanları birbirinden farklı programlar sunuyor. İstanbul’da yılbaşı kutlama mekanları arasında en kaliteli ve en eğlenceli, mekanlar ise manzaraları ya da mekan tasarımları ile öne çıkan mekanlar oluyor. İstanbul’da yılbaşı kutlamak isteyenlerin önceden program yapmaları gerekiyor. Mekanlarda önceden yer ayırtmak yılbaşı için oldukça önemli. En iyi yılbaşı kutlama mekanları ise şöyle;    

Nossa Costa

mekan-istanbul-nossa-costa

Üç tarafı denizle çevrili bir yarım ada konumunda olan Nossa Costa Ataköy Marina’nın en ucunda bulunuyor. Nossa Costa Portekizce Bizim Sahil anlamına geliyor. İstanbul’un en nezih eğlence mekanlarından biri olan Nossa Costa yılbaşı kutlamaları için sürpriz sanatçıların programlarına yer veriyor. Güzel manzara ve eğlenceli bir yılbaşı gecesi için ilk akla gelen mekanlar arasında yer alıyor.

Sahne İstanbul

mekan-istanbul-sahne-istanbul

Etiler’de bulunan Sahne İstanbul yılbaşı gecesi ünlü isimlerin konserleri ve özel yılbaşı programları ile eğlenceyi kaliteli yaşayabileceğiniz olanaklar sunuyor. İstanbul’un en bilinen ve öne çıkan yılbaşı  mekanları arasında yer alan Sahne İstanbul özel konser ve sürprizlerle yılbaşı gecesini tam bir parti havasında geçirebileceğiniz özel bir mekan.

Raika

mekan-istanbul-raika

Eşsiz bir manzara ve lezzetli yemekler eşliğinde yeni yıla girmek isteyenler için Raika ilk seçenekler arasında bulunuyor. Kaliteli ve nezih bir mekan olan Raika yılbaşı özel programları ile özel bir yılbaşı geçirmenizi sağlıyor. Dj müzikleri ve eşsiz manzara ile The Marmara Taksim terasında muhteşem bir yılbaşı geçirebilirsiniz. İstanbul manzarasını en güzel yerden görebileceğiniz Raika yılbaşı için özel programlar sunuyor.

Jolly Joker

mekan-istanbul-jolly-joker

Farklı bir yılbaşı geçirmek isteyenler için alternatif bir eğlence sunan Jolly Joker özel yılbaşı programı ile alternatif bir kalabalığı bir araya getiriyor. Daha samimi bir yılbaşı geçirmek isteyenler için Rock ve alternatif müzik eşliğinde bir yılbaşı programı sunuyor.

Hayal Kahvesi

mekan-istanbul-hayal-kahvesi

Hayla Kahvesi alternatif yılbaşı kutlamaları için farklı bir seçenek sunuyor. Rock ve alternatif müzik ve eğlenceli bir parti ile yılbaşına girmek isteyenler için Hayal Kahvesi sıcak bir ortam sunuyor. Özel yılbaşı konserleri ve yılbaşı içkileri ile yeni yıla eğlenceli girebileceğiniz programları bulunuyor.

 

Related Posts

İstanbul Kahvaltı Mekanları