İstanbul’da Uygun Alışveriş Yerleri

Büyük alışveriş tutkunların uğrak noktası İstanbul’ dur. İstanbul’ da herkese göre, her bütçeye alışveriş yapmak pek tabi mümkün. Ünlü markaların yer aldığı alışveriş merkezleri, Nişantaşı sokaklarından tutunda pazarlara kadar her bütçeye kadar bir çok ürünü bulabilir rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir çok insanın tercihi her ne kadar alışveriş merkezleri olsa da, mağaza satışları oldukça pahalı oluyor. İndirim günlerini takip etmekten sıkıldıysanız, aynı kaliteyi daha ucuza almak istiyorsanız veya ben ucuz giyerim ama her gün farklı giyerim diyenlerdenseniz eğer bu listemiz tam size göre. Alışveriş tutkunları sıkı durun. İstanbul’ da uygun fiyata alışveriş yapabileceğiniz yerleri Pink Women’s ailesi olarak sizler için bir araya getirdik.

Beyoğlu İş Merkezi – Taksim

İstanbulda-Uygun-Alışveriş-Yerleri-Beyoğlu-iş-merkezi

Taksim’ in en işlek caddesi Beyoğlu’ndayız. İstiklal caddesinin en başından beri başlayan ünlü markaların mağazalarının arasında eskimeyen bir pasaja götürüyoruz sizi. Ünlü markaların ürünlerinin yer aldığı bu iş merkezinde uygun fiyatta alışveriş yapabilirsiniz. 10,15,20 TL ye alabileceğiniz kıyafetler olduğu gibi, biraz karıştırırsanız eğer Zara gibi firmalarında ürünlerini bu fiyatlara bulabilirsiniz. Beyoğlu iş merkezi İstiklal Caddesinin aşağıya doğru inerken sol tarafınızda kalıyor.

Beşiktaş Çarşısı Sinanpaşa Pasajı – Beşiktaş

İstanbulda-Uygun-Alışveriş-Yerleri-beşiktaş-çarşısı-sinanpaşa-pasajı

Beşiktaş merkezinde bulunan ve kartal heykeli karşısı olarak tarif edilen Beşiktaş Çarşı içinde pek çok mağaza ve pasaj bulunduruyor. Bunların içinde en bilindik olanı Sinanpaşa Pasajı. Beşiktaş çarşısı içine girdiğiniz zaman kendinizi kaybedeceğinizin garantisini verebilirim. Asos, Topshop,  Bershka gibi markaların ikinci kalite ve sıfır ürünleri bulabilirsiniz. Buralarda da fiyatlar oldukça makul, şık bir elbise almak istiyorsanız en fazla 50TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Bakırköy Cumartesi Pazarı

İstanbulda-Uygun-Alışveriş-Yerleri-bakırköy-cumartesi-pazarı

Bir diğer adıyla sosyete pazarı olarak bilinen bu pazarda, elbiseden, takıya, ev dekorasyonunda, sebze ve meyveye her şeyi bulabilirsiniz. Bakırköy pazarı adete bir marka cenneti gibi.  Burada Cavalli jean pantolonlar, H&M elbiseler gibi markaların yanı sıra Türk markalarının da kıyafetlerini bulabilirsiniz. Bakırköy pazarı hemen Adliye sarayının yanında yer alıyor. Aynı zamanda yaratıcı satış sözleriyle de tanınan bir pazardır.

Opera Onur Pasajı – Kadıköy

İstanbulda-Uygun-Alışveriş-Yerleri-opera-onur-pasajı

Bahariye Caddesinde ilerlerken, sol tarafta Mudo Mağazanın hemen yanında bulunan Opera Onur Pasajı, yılların pasajı olup, zamanında neredeyse tek giyim adresiydi. Kadıköy’de alışveriş yapılacak yerler arasında herkesin adına aşina olduğu bir çarşıdır. Günümüzde tenha haliyle dikkat çekse de, müdavimlerinin vazgeçemediği en eski pasajdır. En sevdiğiniz markanın ürünlerinin  birebir aynısı, daha uygun fiyata almak istiyorsanız mutlaka buradaki dükkanlara uğrayın derim.