İstanbul Yılbaşı Programları

İstanbul yılbaşında birçok farklı mekanda farklı programlarla eğlenceli yılbaşı organizasyonlarına sahne oluyor. İstanbul’un ünlü eğlence mekanları ünlü isimlerin sahne aldığı özel yılbaşı partileri düzenliyor. Yılbaşı programlarında yılbaşı yemeği ve müzikli eğlence ya da yemeksiz İstanbul yılbaşı partileri yer alıyor. Meyhane, bar, restoran, otel gibi mekanların farklı yılbaşı program seçenekleri bulunuyor.

Günay Restaurant

mekan-istanbul-gunay-restaurant

İstanbul’un köklü meyhane kültürüne sahip mekanlarından olan Günay restoran yılbaşı programında Ebru Gündeş yer alıyor. Günay restoran özel yılbaşı menüsü ve özel içkiler ile davetlilerine özel bir yılbaşı gecesi programı sunuyor. Özel yılbaşı yemekleri ve özel yılbaşı içkileri ile hazırlanan yılbaşı menüsü ve Ebru Gündeş şarkıları ile yeni yıla meyhane kültürünü yaşayarak girebilirsiniz.

Hilton İstanbul Bosphorus

mekan-istanbul-hilton-istanbul-bosphorus

Hilton İstanbul Bosphorus yılbaşı programında Bengü sahne alıyor. Özel yılbaşı menüsü ve çeşitli sürprizlerle yeni yıla girebileceğiniz bir program sunuluyor. Kaliteli ve özel bir yılbaşı geçirmek isteyenler için Hilton İstanbul yılbaşı programı güzel bir seçenek sunuyor.

TAPS Bebek

mekan-istanbul-taps-bebek

Eşsiz boğaz manzarası ve dj performansları ile Taps Bebek muhteşem bir yılbaşı gecesi programı sunuyor. Özel olarak dizayn edilen yeni yıl dekoru ile yeni yıla muhteşem bir mekanda girmenizi sağlayacak Taps Bebek yılbaşına özel menü ve müziklerle eğlenceli bir program sunuyor.

Çakılkeyf Fasıl Restoran

mekan-istanbul-cakilkeyf-fasil-restoran

Devran Çağlar, Arif Susam, Emre Hancı,Gürkan Ergen gibi sanatçıların sahne aldığı Çakılkeyf Fasıl restoran fasıl ve oryantal showları ile özel bir yılbaşı programı sunuyor. Özel yılbaşı menüsü ve limitsiz yerli içki seçenekleri ile meyhane tarzı yılbaşı için güzel bir programı bulunuyor.

Kumkapı Meryem Ana Kilisesi

Kumkapı Meryemana kilisesi Bartev Garyan ile özel bir yılbaşı programı sunuyor. Tarihi mekanın içinde özel yılbaşı menüsü ile yeni yıla merhaba diyebilirsiniz. İstanbul yılbaşı programları arasında farklı bir deneyim sunuyor.

Portaxe Baltalimanı

mekan-istanbul-portaxe-baltalimani

Portexe, Boğaziçi manzarası eşliğinde sevilen şarkıcı Kubat’ın sahne aldığı bir yılbaşı programı sunuyor. Kokteyle ve  özel yılbaşı yemeği ile devam edecek olan yılbaşı programı sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

 

 

 

 

Related Posts

Sanatçıların Yılbaşı Programları