İstanbul uyumayan bir şehir. Gündüz başka güzel, geceleri başka güzel bir şehirdir. İstanbul’da hayat hiç bitmez. Sabahın ilk ışıklarında başlayan hareketlilik, hız kesmeden hep devam eder. İstanbul’ da gece hayatına düşkün iseniz ve gidecek bir yer arıyorsanız bu konumuz tam size göre. Pink Women’s ailesi olarak İstanbul’un en gözde, en güzel, en eğlenceli gece mekanlarını sizler için bir araya getirdik.

Jolly Joker 

istanbul-gece-mekanları-jolly-joker

Sadece İstanbul’ da değil Türkiye’nin büyük şehirlerinde de yer alan bir konser alanı diyebiliriz. Ünlü sanatçıların konserleri hariç, herkesin rahatlıkla gidebileceği bir mekan. Taksim’de yer alan bu güzide mekan çok fazla kişi tarafından ilk tercihler arasında. İki kişi ortalama alkollü fiyat 150 TL.

Roxy Club 

istanbul-gece-mekanları-roxy

Cihangir de yer alan oldukça büyük ve güzide bir mekan Roxy. Düzenlediği çeşitli etkinlikler ile her kesime hitap etmesi, onu vazgeçilmezler arasına koyuyor. İki kişi ortalama alkollü fiyat 120 TL.

Hayal Kahvesi Beyoğlu 

istanbul-gece-mekanları-hayalkahvesi

Gündüz cafe, geceleri gece kulübü, konser alanı olan mekan. Bir çok sanatçının sahne aldığı, bir çok kişinin uğrak noktası ve bir çok kişinin müptelası olduğu yer. İki kişi ortalama alkollü fiyat 130 TL.

Riddim 

istanbul-gece-mekanları-riddim

Taksim’in gözde gece kulüplerinden biridir. R&B seven ve dans etmeye tutkusu olan insanların tercih ettiği ilk mekanlardan. Fiyat olarak diğer gece kulüplerine göre biraz daha makuldür. İki kişi ortalama alkollü 100 TL.

Zilly Pera 

istanbul-gece-mekanları-zillypera

Asmalımescit’in en çok tercih edilen mekanı. Seveni çok fazla. Türkçe pop denilince akla gelen ilk mekanlardan biri. Hafta içi ve hafta sonu kalabalıktır. Kadınların en çok tercih ettiği mekanlardan biridir. İki kişi ortalama alkollü fiyat 100 TL.

Dorock XL 

istanbul-gece-mekanları-dorock-horz

Taksim’ de Dorock, Dorock bistro ve Kadıköy’ de Dorock XL olarak 3 şubeden oluşan büyük mekan. Rock müziğini dibine kadar yaşayacağınız yerlerden biridir. Bir çok ünlü isminin bu mekanda sahne alması ve düzenlediği partiler ile de Kadıköy’ün en büyük gece mekanıdır. Ayrıca Dorock XL içinde üç farklı bölümden oluşur. İki kişi ortalama alkollü fiyat 120 TL.