Gömlek İle Farklı Kombinler Yaratın

Gömlekler hem kadınların hem de erkeklerin dolaplarında mutlaka bulunması gereken en önemli kombin araçlarından birisidir. Özellikle beyaz gömlekler çok sıkıştığınız zaman sizin kurtarıcınız olabilir. Çeşit çeşit birçok gömlekle farklı kombinler yaratarak, tarzınızla adınızdan sık sık söz ettirebilirsiniz.

Peki gömlekle nasıl farklı kombinler yaratılabilir?

Beyaz gömlek ve etek:

Diz üstü volanlı bir etekle, beyaz gömlek “bugün ne giysem” diyen tüm kadınların kurtarıcısıdır. Romantik ve şık bir stil yaratmak isteyen hanımlar bu kombine güzel bir güneş gözlüğü ile el çantası da eklediği zaman, tarzlarıyla göz kamaştıracaktır.

Boru paça pantolon ve gömlek:

Özellikle bahar aylarının kurtarıcısı olan boru paça kumaş pantolonlar, renk renk çeşit çeşit gömleklerle beraber kombinlendiği zaman harika bir spor şıklığı elde edilebiliyor. Beyaz gömlek, mavi pantolon, mavi stiletto ve sade bir güneş gözlüğü favori kombinlerimiz arasında. Mutlaka denemelisiniz.

Pileli etek ve beyaz gömlek:

Beyaz gömlek gerçekten de tüm kadınların mutlaka dolabında barındırması gereken parçalardan birisidir. Her an her durumda her türlü kıyafetle uyum sağlayan beyaz gömlekler ayrıca pileli eteklere de çok yakışmaktadır.

Çiçekli pantolonlar ve gömlek:

Baharın gelişini çiçekli pantolonlarla kutlamaya ne dersiniz? Üzerine de şık bir gömlek giydiğiniz zaman tarzınızla göz kamaştırabileceksiniz. Bu kombinin altına şık bir sandalet, sizi hem rahat hem de cool bir görünüme kavuşturacaktır.

Gömlekle ofis şıklığı:

Çalışma hayatında da sık sık kullanılan gömleklerle ofisinizde de şık olma imkanı bulacaksınız. Güzel bir gömleği etek ya da pantolonla kombinlediğiniz zaman altına da şık bir ayakkabı giyerseniz, ofiste tarzı benimsenen kadınlardan biri olacaksınız!

Sportif gömlek kombini:

Bazı gömlekler sportif durmakta ve rahat olmak isteyen kadınlar tarafından da sık sık tercih edilmektedir. Örneğin dar paça pantolon üzerine beyaz bir tişört giydiğiniz zaman bunu şık ve sportif duran bir kot gömlekle tamamlayabilirsiniz. Son zamanların modası olan kot gömlekler sıkıştığınız zaman kurtarıcınız olacaktır.

Bu kombinleri elde etmek isteyen tüm bayanlar mutlaka dolaplarında 2-3 adet farklı gömlek barındırmalıdır. Unutmayın gömlekler sıkıştığınız zaman en önemli kurtarıcınız olur.