El Yapımı Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat’ta sevgiliye verilecek en özel hediyelerden birisi de el yapımı özel hediyeler olarak bilinmektedir. Özellikle kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir hediye sizin ona verdiğiniz değeri gösterecek, onu kendi emeğinizle mutlu etmiş olacaksınız.

Dışarıdan herkesin satın alabileceği şeyler, sevgilinize olan büyük aşkı tam anlamı ile yansıtmayacaktır. Bir hediyeyi güzel yapan şey aslında onun üzerindeki emektir. Sevgiyle yapılan el emeği bir hediye, 14 Şubat’ta sevgilinizi mutlu etmek için tam ihtiyacınız olan şey.

Peki sevgilinize bu güzel günde nasıl bir hediye tasarlamalısınız? Buna karar vermeden önce sevgilinizin zevkleri ve sizin de yeteneğinizi düşünmeniz gerekmektedir. Bu iki kritere göre hazırlayacağınız hediye sevgilinizi her şeyden çok mutlu edecektir.

ZOR DEĞİL

El yapımı hediyeler dışarıdan her ne kadar zor gibi görünse de aslında ufak birkaç adımla üstesinden gelebileceğiniz şeylerdir. Sadece önerileri ve yapım tekniklerini okuyup izleyerek, sevdiğinize dilediğiniz gibi bir hediye hazırlamanız mümkün.

İşte 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize kendi emeğinizle yapıp hediye edebileceğiniz seçenekler:

El-Yapımı-Sevgililer-Günü-Hediyesi-duvar-saati

El yapımı duvar saatleri: Son zamanların moda tasarımlarından olan duvar saatleri, sizin emeğiniz ile birleştiği zaman mükemmel bir hediye alternatifi olarak ortaya çıkıyor. Farklı düşüncelerle ortaya koyulan bu hediyelerle sevgilinizi mutlu etmeniz de kolaylaşıyor. Onun sevdiği bir yer, sanatçı, film, müzisyen ya da dizi desenleri ile süsleyeceğiniz saatler duvarlarınızı da güzelleştiriyor.

Fotoğraflı Sürprizler: Büyük bir emek sarf ederek sevgilinizin en beğendiği fotoğraflarla bir duvarı süsleyebilir ya da uçan balonların ucuna bağladığınız fotoğraflarla koskoca bir odayı baştan aşağı donatabilirsiniz. Sevgiliniz bu tip bir hediyeyle havalara uçacaktır.

El-Yapımı-Sevgililer-Günü-Hediyesi-örgü-ip-atkı-bere

Atkı ve bere takımları: Sevgiliniz için kendi ellerinizle öreceğiniz aksesuarlar, onun hem içini hem de vücudunu sıcak tutmayı sağlayacaktır. El emeği ve uzun uğraşlar sonucunda ortaya çıkarılan bu ürünlerle sevgilinizi memnun etmeniz mümkün olacak.

El-Yapımı-Sevgililer-Günü-Hediyesi-boncuklu-bileklik

Boncuklu Bileklikler: Sevdiğiniz, hoşuna giden bir sözü ya da tanışma yıldönümünüzü işleyeceğiniz muhteşem boncuklar ile güzel bir bileklik yapabilirsiniz. Sevdiğiniz emin olun hayatının sonuna kadar bu bilekliği taşımak isteyecek.

Hediye Kutusu: Sevgilinize olan sevginizi tek bir hediye ile ifade edemeyenlerden misiniz? Alacağınız her şey size yetersiz mi görünüyor? O zaman ona aşkınızı simgeleyen büyük bir aşk kutusu hediye edebilirsiniz. Çikolatadan takıya, pelüş oyuncaklardan onun ihtiyacı olan her şeyi içine koyabileceğiniz bu kutular ile aşkınızı da tazeleme imkanı bulabileceksiniz.

El-Yapımı-Sevgililer-Günü-Hediyesi-kalp-kurabiye

Desenli Kurabiyeler: Aşkınızı lezzetli kurabiyelerin üzerine kazımak ister misiniz? O halde bir kutu muhteşem kurabiye tam sizlik bir hediye olacaktır. Elinizin lezzetini ve sevginizi kattığınız bu kurabiyelerle ister isimlerinizi yazın isterseniz de kalpli muhteşem kurabiyeler pişirin.

El-Yapımı-Sevgililer-Günü-Hediyesi-cupcake

Romantik sunumlu cupcakeler: Son zamanların moda yiyeceklerinden cupcakeler ile sevgilinize olan aşkınızı yansıtabilirsiniz. Romantik bir sunumla ona vereceğiniz cupcakeler hem lezzeti hem de görünümü ile onu büyüleyecektir.

Related Posts

Sevgililer Gününe Özel Mesajlar
Sevgililer Günü Programları
Sevgililer Gününde Ne Yapılır