Dolabınız Yaza Hazır Mı?

Moda akımları her sene büyük bir hızla değişiyor ve bizler de gerisinde kalmamak için mücadele ediyoruz. Bu nedenle henüz yaz mevsimi gelmeden, dolaplarımızı hazırlamamızın da zamanı geldi. Yavaş yavaş bu yaz nelerin moda olacağı da defilelerde kendini belli etmeye başlarken, mağazalar ve markalar da vitrinlerini bu akımlara göre dizayn etmeye başladı.

Peki bu yazın yeni trendleri neler? Akımın gerisinde kalmamak için hangi kıyafetleri seçmemiz gerekiyor?

Pul ve ışıltılı kıyafetler seçmeye dikkat

Bu yıl yaz ayları rahatlığın ön planda olduğu moda akımları ile dolu olacak. Defilelerden edindiğimiz ipuçlarına göre pullu ve ışıltılı kıyafetlerin ön plana çıktığını görüyoruz. Salaş tişörtlerde dahi kullanılan bu detayı bu yaz kadınların üzerinde sık sık göreceğimize emin olabilirsiniz.

Baskılı tişörtler de ön planda

Şimdi birçok mağazaya ziyaret gerçekleştirirseniz, hemen hemen tüm tişörtlerin üzerinde baskıların yer aldığını görecekseniz. Bu yazın en çok patlayan modası baskılı kıyafetler olacak. Özellikle grupların yer aldığı bu modellerin tüm kadınların dolabını süsleyeceğini garanti ediyoruz.

Metalik renkler yine moda

Geçtiğimiz senelerde başlayan metalik kıyafet furyası, bu yaz da devam ediyor. Kalitesiyle adından sık sık söz ettiren birçok marka, metalik renkteki giysilere ağırlık vererek birçok defilede bunların ön plana çıkmasını sağladı.

Crop toplara dikkat

Geçtiğimiz senelerde patlayan ve bu sene de vitrinleri sık sık süsleyecek olan crop top akımı, güzel vücutlu kadınlara inanılmaz yakışıyor. Eğer sizler de vücuduna güvenenlerdenseniz, bu senenin modası crop topları kesinlikle es geçmemelisiniz.

Çiçekli elbiseleri tercih etmelisiniz

Baharın gelişiyle topraktan yavaş yavaş çıkmaya başlayan çiçekler, bu yaz kıyafetlerimizi süslemeyi de ihmal etmeyecek. Eğer sizler de neşeli ve mutluluk saçan kıyafetler giymeyi tercih ediyorsanız, çiçekli elbiseleri satın almayı tercih etmelisiniz. Bu yaza damga vuracak olan çiçekli elbiselerle, etrafınıza pozitif enerji saçacaksınız.

Gömlek elbiselerin modası geçmiyor

Hem rahat hem de şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayan gömlek elbiseler, bu sene de markaların vitrinlerini süsleyecek. Eğer rahatınızdan ödün vermek istemiyorsanız gömlek elbiseleri tercih etmenizi önermekteyiz.