Diz Üstü Çizme Kombinleri

2017 yılının moda trendlerinde yer alan diz üstü çizmeler, doğru kıyafetlerle kombinlendiği takdirde oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Farklı farklı kıyafetlerle, farklı tarzların elde edilmesini sağlayan diz üstü çizmeler, ister şık isterseniz de çılgın bir tarza sahip olmanız konusunda oldukça başarılıdır.

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte diz üstü çizmeler tüm vitrinleri süslemeye başladı. Özellikle birkaç senedir moda olan diz üstü çizmeler, doğru kombinlerle kadınların şıklıkta çığır açmasını sağlıyor. Ayakkabı dünyasını etkisi altına alan bu çizmeler, kadınları feminen bir görünüme ulaştırarak, tüm gözlerin onlara çevrilmesini sağlıyor.

Peki diz üstü çizmeler hangi kıyafetlerle kombinlenmelidir?

Mini elbise kombini

Diz-üstü-çizme-kombinleri-mini-elbise

Mini elbise ve mini eteklerle harika bir uyum yakalayan diz üstü çizmeler, bu kombinle beraber kadınların çok şık görünmesini sağlıyor. Özellikle partilerde bu şekilde giyinerek, tüm gözlerin size çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

Skinny pantolon ve tayt kombini

Diz-üstü-çizme-kombinleri-skinny-pantolon

Şık bir tayt ve modern bir skinny jeans ile kombinleyebileceğiniz diz üstü çizmelerle, hem sportif hem de modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu sayede ince ve uzun görünmeniz de mümkün.

Dış giyim kombini

Diz-üstü-çizme-kombinleri-trençkot

Özellikle sonbaharda sık sık kullanılan trençkotlar ile mükemmel bir uyum sağlayan diz üstü çizmeler, özellikle kemerli bir kabanla da çok şık durmaktadır.

Asimetrik eteklerle mükemmel kombin

Diz-üstü-çizme-kombinleri-etek

Diz üstü çizmeler, asimetrik etekler ve yırtmaçlı eteklerle mükemmel bir kombin oluşturmaktadır.

Mini şort kombini

Diz-üstü-çizme-kombinleri-şort

Sportif şıklığı yakalamak isteyen kadınlar için sıklıkla önerilen mini şort ve diz üstü çizme kombini ile ister toplantılara isterseniz de partilere katılabilirsiniz.

DİZ ÜSTÜ KOMBİNLERİNDE DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Diz üstü çizme kombinlerinde dikkat etmeniz gereken ve sizi oldukça şık bir hale getirecek kurallar vardır. Örneğin çizme ve etekleriniz arasında 1-2 parmak ara bırakırsanız bu dekolte ile herkesin beğenisini kazanmanız da mümkün olabilir. Bunun yanı sıra şık görünmek isteyen kadınlar, diz üstü çizmelerini elbiselerinin altına çorap olarak da kullanarak; kaliteli ve ciddi bir görünüm sağlayabilir.