Den Cafe & Restaurant / Nişantaşı

Merhaba sevgili okurlarım,

Yeni bir haftada tekrar siz değerli okurlarımla bir arada olmak ve yeni keşifleri paylaşmak bana inanılmaz mutluluk veriyor. Her hafta keşfettiğim mekanlar konusunda oldukça ince düşünüp siz okurlarıma en iyisini sunmakta titizlikle çalıştığımı belirtmeliyim. Sizleri şimdi koltuğunuzdan kaldırıp tekrar, tekrar ve tekrar Nişantaşı sokaklarına götüreceğim. Nişantaşı’nın sakinliği, özgürlüğü beni bu semtten çıkmamam için en büyük etkenler arasında yer alıyor.

mekan, istanbul, nişantaşı, den kafe, ortam

 

Ancak bu sefer ki mekan keşfimiz  daha gecelik ya da diğer bir söylemle akşam yemeği tercihleriniz arasında yer alabilecek bir konsepte sahip. Nasıl mı? Bu mekan nerede mi? Kalite, samimiyet, lezzet, sunum hepsini bir arada bulabileceğiniz bu mekan Den Cafe&Restaurant. Nişantaşı’nın en meşhur sokaklarından biri olan Mim Kemal’de yer alan Den Cafemekan, isanbul, nişantaşı, den kafe, dış mekan daha çok akşamları tercihleriniz arasında yer alabilir. Belli  özel etkinliklere ev sahipliği yapan, müzikleriyle insanları eğlendiren bu mekan oldukça hoş. Den Cafe’nin sunmuş olduğu iddialı lezzetleri özel organizasyonlarınızda da değerlendirebilirsiniz. 

mekan, istanbul, nişantaşı, den kafe, alkol

Den Cafe’nin alkol menüsü de oldukça zengin olup farklı tatlara uygun kokteyleri de bulunmaktadır. Mekanın konseptini ele aldığımızda ise oldukça sıcak olduğunu söylemeliyim.  Bir bar kısmı ve devamında yemek masalarıyla donatılmış iç dizayna sahipken taşlı sokak içerisinde ufak bir bahçesi bulunmaktadır. Siz değerli okurlarımı Den Cafe ile baş başa bırakıp yorumlarınızı benimle paylaşmanızı istiyorum. İçkinin yanında ki bamya turşusuna dikkat, çünkü çok lezzetli 🙂

Keyifli günler 🙂

Adres:

Mim Kemal Öke cad. 1/d,

Nişantaşı – Telefon: +90 212 224 24 70/ 71

Related Posts

İstanbul’da Görülecek 10 Yer
Lokma / Rumeli Hisarı
Kruvasan / Nişantaşı