Crop Top Kombinleri

Crop top kombinleri, yazın en çok tercih edilen trendleri arasında. Kırpma üstler diye tabir edilen ve göbeği açıkta bırakan crop top, okadar çok sevildi ki gelenekselleşmiş bir moda trendi haline geldi. 2017 ilkbahar ve yaz sezonu moda trendi olarak da kullanılmaya devam ediyor.

Vazgeçilmez crop bluzlar

Crop bluzlar yüksek bel etek ve pantolonların üstüne giymek için ideal parçalar. Bu bluzlar, her tarza hitap eden türden ayrıca renk ve tasarım olarak doyurucu çeşitlilikte. 

Crop top takımlar

Bu parçalar 80’li yıllardan beri popüler olmaya başladı ve bu yıl da popüleritesini korumaya devam ediyor. Takım şeklinde karşımıza çıkan kombinler olduğu gibi ayrı parçaların uyumu şeklinde de karşımıza çıkıyor. Crop toplar, hafif desen ve şekillerle birleşen muhteşem renk cümbüşüyle meraklılarını cezbetmeye yetiyor. 

Spor crop top kombinleri

Aslında crop topların birçoğu oldukça spor çizgilere sahiptir. Ancak şunu belirtmeliyiz ki beraberinde kombinlediğiniz parça crop topu bambaşka bir havaya sokabilir. Spor çizgilerden vazgeçmek istemeyenler, mutlaka baskılı tişört tarzındaki cropları tercih etmeli. Ayrıca altına tayt ya da düşük bel bir kot pantolon veya şortla kombinlenirse istenen spor çizgi yakalanmış olur. 

Romantik crop top kombinleri

Bahar havası estiren romantik crop top kombinleri, kadınları adeta kelebekler gibi özgür hissettiriyor.

Crop top eteklerle bir başka güzel!

Kalem etek crop top kombinler

Yüksek bel kalem etekler, sanırım crop üstlerle birlikte kullanılan en sık parça . Kadınsılığı ön plana çıkaran kalem eteklerin her boyunu crop bluzlarla kombinlemek mümkün. Eğer göbek dekoltesi vermek istemiyorsanız yüksek bel kalem etek ve crop bluzun dengesini kurarak kombininizi yapmanız mümkün. Siz yeter ki isteyin!

Maksi etek crop top kombinler

Crop toplarla beraber en çok tercih edilen parçalardan bir diğeri ise maksi etekler. Bacaklarınızı boydan boya kapatan bu eteklerle cropları kombinleyip göbek dekoltesini ön plana çıkarmak oldukça etkileyici!

Etekli pantolon crop top kombinler

Crop toplar etekli pantolon ve bol paça kumaş pantolonlarla inanılmaz şık bir kombin oluşturuyor. Bu kombin davetler ve düğünler için çok ideal. 

Crop topları giymek isteyen kişiler şunu bilmeli ki mutlaka sıfır göbek olmalısınız! Eğer hafiften göbeğiniz varsa bile kendinize saklamalısız ? bunu söylemek için moda uzmanı olmaya gerek yok öyle değil mi?