Cilt Bakımının En Hassas Bölgesi Gözler Ve Göz Bakım Kremleri

Yüzümüzün en önemli parçası olan gözlerimiz nasıl görünüyor? Canlı ve diri mi yoksa yorgun ve çökük mü? Bunu ne kadar önemsiyoruz? Makyaj yaparken gözlerimize gerekli özeni gösteriyor muyuz? Tüm bu soruların cevabını iyi düşünün çünkü bu cevaplar sizin bir göz kremine ihtiyaç duyup duymadığınızı gösterecektir. Şunu unutmayalım ki gözlerimiz cilt bakımının en hassas bölgesidir ve onları yeterince önemsemeliyiz.

Gözaltı  Morlukları ve Koyulukları

Aynaya baktığınız zaman gözaltınızda çok büyük problemler yoksa, hafif bir kapatıcıyla gözaltınızı kapatabilirsiniz. Bunun için ayrı bir ürün kullanmanıza gerek yok. Ancak aynaya baktığınızda gözaltınızda morluk ya da koyuluklar ve bir de çizgiler varsa acilen bir göz kremi almanız gerekiyor.

Gözaltımıza neden farklı bir krem sürüyoruz diye düşünenler olabilir. Çünkü; gözaltındaki deri, yüzün geri kalan kısmındaki deriden çok çok incedir ve bu yüzden çok hassastır.

Hiçbir krem cildinizi baştan yaratmaz!

Eğer gözaltı morluklarınız genetikse üzgünüm hiçbir ürün tamamen çözüm sağlayamaz ve mucize yaratamaz. Ancak göz altınızda zaman zaman oluşan koyuluklar varsa  Perricone MD markasının Pre Empt Brightening Eye Creami size büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Göz kremine sadece morluklar oluşunca ihtiyaç duyulmaz eğer kırışıklık sinyallerini almaya başladıysanız geciktirmeden göz kremlerine yatırım yapmaya başlayın! Çünkü bu göz kremi gözaltındaki morlukların yanı sıra kırışıklık, ince çizgi gibi yakındığımız yaşlanma belirtilerinin görünümünü de önemli ölçüde iyileştiriyor.

Perricone MD Pre Empt Brightening Eye Creami tercih etmek için bir başka sebep de; zeytin yaprağı zerdeçal, su teresi ve  yeşil çay gibi cilde canlılık kazandıran bitkilerin özlerini barındırıyor olması. Bu bitki özleri cildin beslenmesinde, daha genç ve diri bir görünüm kazanmasında önemli ölçüde rol alırlar. Ayrıca bu ürünün içerisinde çok kıymetli bir yağ olan avokado yağı da bulunuyor. Avokado yağı birçok kozmetik üründe besleyici ve tazeleyici özelliğinden dolayı yer alıyor. Çoğumuz avokado yağı içeren saç kremleri ve cilt bakım ürünlerini kullanmışızdır. Avokado yağı bu üründe de göz çevremizdeki narin cildimizin beslenmesini ve güçlenmesini sağlıyor.

Bazen uykumuzu alamıyoruz ve gözlerimiz çok yorgun görünüyor değil mi? Günlük hayatta bu durumu belki çok önemsemeyiz ancak katılmamız gereken özel bir davet varsa mutlaka bir çare ararız ve imdadımıza iyi bir göz kremi koşar.

Bu ürünün en güzel özelliklerinden biri de içeriğindeki kafein sayesinde göz çevrenizdeki şiş ve yorgun görünümü büyük ölçüde iyileştirmesi ve daha sağlıklı, canlı görünüm vermesi. Kafein deyince aklınızda sallama çay poşetleri canlanmıştır. Gözlerimiz yorgun ve şiş olduğunda çayın içerisindeki kafeinin etkisini hepimiz deneyerek görmüşüzdür. İşte göz çevresini canlandıran bu etki en güçlü haliyle Perricone MD Pre Empt Brightening Eye Creamin içerisinde bulunuyor.

Cansız, solgun görünen göz çevrenizi aydınlatarak canlı ve ışıl ışıl bir görünüm kazandıran Perricone MD Pre Empt Brightening Eye Creamin bir başka sırrı da içerisindeki inci tanecikleri… İşte ürünün içindeki bu kıymetli inci tanecikleri ışığı yansıtarak gözaltınızı daha aydınlık ve ışıltılı gösteriyor.

Bu tür bakım ürünlerini üç gün deneyip mucize beklemeyin, sabah ve akşam düzenli olarak kullanırsanız zamanla gözaltlarınızın nasıl daha iyi bir görüntüye kavuştuğunu göreceksiniz.

Perricone uzmanlığıyla geliştirilmiş olan bu kremi gönül rahatlığıyla göz çevreniz için kullanabilirsiniz. Her zaman daha genç ve güzel görünmenin mümkün olabileceğini savunan uzman Dr. Nicholas Perricone’nin geliştirdiği diğer ürünleri de incelemek isterseniz turuncukasayı ziyaret edebilirsiniz.