Çıkış Yok / Kitap Yorumu

Herkes için yoruma açık bir kitap aslında. Bazıları çok beğendim derken benim için hiç aynı duygular canlanmadı. Polisiye konusunda Türkiye’de adından söz ettiren Osman Aysun’un daha önce okuduğum kitapların sonunda da aynı hissi yaşamıştım. Oku, sürüklen, sonuna gel, off de ve kaldır bir köşeye. Bu kitabında kapağını ve cildini beğenerek almıştım, 422 sayfa su gibi akıp geçti ancak sonunda “ee ne oldu bitti mi, böyle mi bitti, hayır ya olamaz bu kadar da dedim”. Bunun için mi okudum bu kadar sayfayı demek istemiyorsanız bırakın sadece burada kalsın fotoğraf ve yorum, siz kendinize yeni bir kitap alın.

cikis-yok

Tanıtım Bülteninden

Yıllardır gerilimin her kelimesini ustaca yazan Osman Aysu’dan okurlarının ayraç kullanmadan okuyacakları yepyeni bir roman!

Kızıl saçlı yeşil gözlü kızın ne kendisini bekleyen tehlikeden ne de hayatını değiştirecek adamdan haberi vardı. Onun için yapılan planlardan da bu planları korkusuzca bozarak onu koruyan adamdan da aynı anda haberdar olduğunda, çoktan çıkışsız bir labirentin içine girmiş olacaktı. Gerilimin kirli bir geçmişle ve aşkın heyecanlı bir gelecekle yarıştığı bu yeni Osman Aysu romanını okumaya başlamadan önce tüm işlerinizi halledin. Çıkışa kadar yerinizden kalkamayacaksınız!

 

Yazar           : Osman Aysu

Yayınevi       : Ephesus Yayınları

Sayfa Sayısı  : 400 ( İnce Kapak) 442 (Ciltli)

Baskı Yılı       : 2013

Related Posts

29. Oda / Kitap Yorumu
3:01 / Kitap Yorumu
Cinayetin Şifresi / Kitap Yorumu