Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Giyim Önerileri

Büyük göğüslü kadınların kıyafet seçimi her zaman için zorlayıcı olmuştur. Bu tip problemlerin önüne geçebilmek için mutlaka stilistlerin giyim önerilerini dikkate almak gerekmektedir. Çünkü bazı modeller ve kıyafetler büyük göğse sahip olan kadınlarda kötü bir görüntüye sebep olabilir. Seçtiğiniz kıyafetler her ne kadar güzel olursa olsun, şayet bedeninize uyum sağlamıyorsa o kıyafet üzerinizde şık durmaz.

Peki büyük göğüslü kadınlar kıyafet seçerken nelere dikkat etmeli? Hangi kıyafetleri seçmeli?

Tulumlar:

Büyük-Göğüslü-Kadınlar-İçin-Giyim-Önerileri-Tulum

Büyük göğüslü kadınlarda şık duran en önemli modellerden birisi tulumlardır. Büyük göğüslü kadınların adeta kurtarıcısı konumunda olan tulumlar, hem şık hem de rahat görünümü ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Tulum seçerken bir de siyah ya da koyu renkler seçerseniz göğüsleriniz çok daha iyi görünecektir.

Bol kazaklar ve bluzlar:

Büyük-Göğüslü-Kadınlar-İçin-Giyim-Önerileri-bol-kazak-bluz

Son zamanların modası olan bol bluzlar ve kazaklar, salaş giyimde sıklıkla tercih edilmektedir. Büyük göğüsleri saklamaya yardımcı olan bu mucizevi seçenek skinny jeanlerle birlikte harika bir kombin oluşturmaktadır.

A kesim elbiseler ve etekler:

Büyük-Göğüslü-Kadınlar-İçin-Giyim-Önerileri-a-kesim-elbise

Yeni sezonda defilelerde sık sık gördüğümüz A kesim elbise ve etekler, bütün gözleri vücudun alt kesimine çektiği için büyü göğüslerin dikkat çekmemesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra A kesim elbiseler üst kısımda göğsü toplayarak aşağıya indiği için büyük göğüslü kadınların en çok tercih ettiği elbise tiplerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Blazerlar:

Kadınların gardırop seçimlerinde vazgeçilmez parçalardan birisi olan blazerlar şık bir duruş sergilemeye yaramaktadır. Bunun yanı sıra toparlayıcı etkisi ile göğüslerinizin de güzel durmasını sağlayan bu muhteşem parçayı mutlaka kombinlerinizde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Vücudun geniş ve büyük olan kısımlarını saran blazerlar sayesinde büyük göğüslerinizi dert etmenize gerek kalmayacak.

Toparlayıcı özelliğe sahip sutyenler:

Büyük göğüslü kadınların mutlaka kullanması gereken toparlayıcı sutyenler sayesinde, göğüsleriniz mükemmel duracak ve elbiselerinize de uyum sağlayacaktır. Bu tip sutyenler göğüslerinizin olduğundan iki beden daha küçük durmasını sağlayacağı için büyük göğüslü kadınlar tarafından mutlaka tercih edilmelidir.