Bu Bahar Kıyafetlerinizi Tamamlayıcı Pratik Aksesuarlar

Merhaba PW’nin değerli okurları.
Size bu yazımda bahar aylarında kıyafetlerinizi tamamlayıcı şık ve pratik bazı aksesuarlardan bahsedeceğim.
Bütün kadınlar kıyafet seçimi yaptıktan sonra tamamlayıcı aksesuarlar konusunda sıkıntı yaşıyor. Modaya ve sürekli değişen trendlere ayak uydurmaya çalışmak, istemeden de olsa tercihiniz sizi memnun etmeyebilir.
Bu sezon aksesuarlar büyük ve baskın bir görünüme sahip. Kocaman geometrik bilezikler, salaş ve safari elbiselerinizle gün içinde aksesuar kullanımınızı zevke dönüştürecek.

iri taşlı bilezikler, spring fashion
Boynunuza sımsıkı bağlanmış tasma ve fularlar, iri ve detaylı küpeler stiliniz de değişimin habercisi oluyor. Tasmalarınıza uyacak deri biker ceketler, kalın tabanlı sandalet ayakkabılarınız sizi çizginin biraz dışına taşıracak olsa da bu başkaldırma stilinize yeni bakış açısı getirecek. Ben buradayım diyen zincirli tasmalar, kalın deri ve ilave aksesuarlı tasmalar cesaretinizi yansıtacak.

rihanna, work, choker, drake
Kullandığınız aksesuarlar, özellikle de küpe ve bileziklerin işleme ve tarzlarına uygun kıyafet seçimi işinizi biraz zorlaştıracak. Zıt renkli kıyafetlerinizi harekete geçirecek güçlü tonlarda ki renkli, iri ve desenli aksesuarlarla stilinize derinlik katın. Sade ve detaysız aksesuarlarınız için hafif desenli kumaştan ve yumuşak dokulu pastel tonlu seçimler tercih edebilirsiniz.

alexander wang, new york, 2016-2017 choker
Aksesuarlarınız detaylı ve bol işçilik içeren türdense, daha çok düz saten kumaş ve ipeksi kumaşlar dan oluşan bir kombin tercihiniz olmalı. Alexander Wang’in metal zincirli choker’ı, Lous Vuitton’un uzay çağını yansıtan choker’ları cesaret eşiğinizi ölçme konusunda size yardımcı olacak.

Louis vuitton, choker, ilkbahar, yaz, 2016

 

Sizde cesaretinizi toplayıp yeni sezonda yeni ve cesur aksesuarları kullanmayı deneyin.

Cesur Kalın…