Bralette Akımı

Sütyen ve büstiyer birleşimi olan bralet, bu sezon çok moda! Modern çağın eziyeti olan sütyenlerden kurtulma vakti, bralette akımıyla başlasın…

Peki bu minik ama etkili parçayı nasıl kullanacaksınız?

Kullanışlılığı ve rahatlığıyla kadınların hayatına adeta bir mucize gibi doğan braletler her tür kıyafetle kombinlenebiliyor. Gece, gündüz, davet her tür ortamda kullanabilirsiniz. Üstelik “aman iç çamaşırım görünmesin!” stresi yaşamadan rahatça giyiyorsunuz. Aksine görünmesi daha bir tarz duruyor. Rengarenk ve dantel detaylı olanlar bu yazın vazgeçilmezleri haline gelmiş görünüyor. Braletler çoğunlukla yüksek belli pantolon, etek ve şortlarla kombinleniyor. Ayrıca gömlek, bluz ve tişörtlerin üzerinde ya da içinde göz alıcı bir styling unsuruna dönüşebiliyor.

 Çok ama çok rahat

Braletler, dantel detaylarıyla şıklığınıza şıklık katarken rahatlığıyla dolabınızın en gözde parçası haline gelecek. Braletlerin süngersiz olmaları gerçekten büyük rahatlık sağlıyor. Özellikle basic tişörtlerle muhteşem görünüyor.

Sınırsız özgürlük

Eskiden saklanıp gizlenen bir detay olan iç çamaşırları, bralette akımıyla artık kombinlerin tamamlayıcı parçalarından biri haline geldi. Braletleri derin dekolteli elbise ve bluzların içerisinde  kullanarak muhteşem görünebilirsiniz. Çünkü rengarenk, dantelli ve değişik tasarımlardaki braletler, dekolteler için sınırsız özgürlük sağlarken şıklığınıza şıklık katıyor. Ayrıca günlük hayatta da kadınların şık görünmesinin yanı sıra rahat olmalarını sağlıyor.

Sütyenlere elveda

Dünyada milyonlarca kadının kalbini kazanmayı başarmış dantelli, şık ve bir o kadar da rahat braletler, sütyenlerin pabucunu dama atacak gibi görünüyor.

Bralet giymek cesaret istiyor

Rahatlığı ve şık görünümüyle herkesin gönlünde taht kurmayı başarmış olabilir ancak bralet giymek biraz cesaret istiyor.