Bir Erkeğin Senden Hoşlandığını Gösteren 7 Güvenilir İşaret

Doğanın kanunu bu. Birisi birisinden her zaman hoşlanır. Sizde hoşlandığınız birisinin, sizin hakkınızda ne düşündüğünü öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için ona sormak istemezsiniz de. Bir insanın sizin hakkınızda ne düşündüğünü gözlemek istersiniz. Bunu yapmak aslında basit.  

Gözler kalbin aynasıdır diye klasik bir sözle başlamak isteriz. Aslında oldukça doğru bir söz. Tabi bazen sadece bakışlarda yetmeyebilir bu konuda. İnsanlar çoğu zaman hislerini söylemezler. Ya kendi hislerinden emin değillerdir yada karşısındaki insanın hislerinden emin değillerdir. Hoşlandığınız birisinden ters bir cümle duymanız sizi oldukça olumsuz etkiler ve insanlarda bundan korkarlar. Nice aşklar bu yüzden başlamadan heba oldular. Birisinden hoşlanıyorsunuz fakat onun sizin hakkınızdaki düşüncelerini öğrenmek istiyorsanız onun hareketlerine bakın. İnsanların bilinç altında yatan düşünceler, çoğu zaman hareketlere yansır. Size söyleyemediği şeyleri davranışlarından anlayabilirsiniz. 2017 yılındayız. Artık önce erkeklerin açılması devri geçti. 2005 yılından beri değişen kadın erkek ilişkilerinde artık sadece erkekler değil, artık kadınlarda açılmakta oldukça başarılar. Küçük bir tüyo vermek gerekirse, ilk olarak kadının açılması ilişkiyi daha uzun ve sağlıklı yapıyor.  

Pink Women’s ailesi olarak, bir erkeğin sizden hoşlandığını gösteren 7 güvenilir işareti, sizlere sunuyoruz. Yeni başlangıçlar yapmanız dileği ile. 

1- Saçlarını Düzeltir 

Karşısından hoşlandığı birisi olduğu zaman erkekler saçlarını düzeltir, şekil verirler. Bunu istemsizce yaparlar ve kendilerine daha akıllı bir hava yaratmaya çalışırlar. Aynı tavrı kadınlarda sıklıkla yapmaktadır. 

2- Ellerini Bellerine Koyarlar 

Eğer bir erkek otururken ellerini bel hizasında tutuyorsa veya yanındayken ellerini ceplerine koyuyorsa bu güç gösterisidir. Aynı şekilde otururken de bacaklarını genişçe açması da aynı şeyi gösterir. Bunu yapmasının sebebi hoşlandığı kişi koruyacağını, güçlü bir karakter olduğunu gösteren bir işarettir. 

3- Mümkün Olduğunca Çok Yer Kaplamaya Çalışır 

Doğadaki erkek hayvanlar genelde dişileri için kavga ederler ve güçlü olduklarını göstermek içinde tüylerini, kürklerini kabartırlar. Hatta bazı hayvan türleri iki ayak üzerine kalkıp dururlar. Erkeklerde de aynı iç güdü oluşur. Hoşlandığı kişinin yanında yürürken kollarını iki yana açıp, göğüslerini kabartıp yürürler. Bu diğer erkeklere karşı “yaklaşmayın” uyarısı vermektir. 

4- Dikkatini Gösteren Duruş Pozisyonu 

Kalabalık ortamlarda erkekler genellikle hoşlandıkları kişilere doğru durur ve konuşurlar. Dikkati başka yerde olsa bile vücudunun bir kısmı size dönük olabilir. Bu durumda en iyi yöntem ayaklarına bakmak. Dost başa düşman ayağa sözünü bir kenara bırakalım, bu daha başka bir konu. Eğer bir erkeğin dikkati başka yönde olsa dahi veya sizinle konuşurken ayakları uçları size dönükse bu sizinle ilgilendiğinin bir işaretidir. 

5- Daha Fazla Konuşur 

Bir erkeğin görüş alanına girdiğiniz zaman dikkat etmeniz gereken en önemli etken. Normalden daha çok konuşur ve sizi hep güldürmeye çalışır. Buda “kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır” mottosunun beyne kazınmış halidir. Eğer normalden fazla konuşuyorsa, bu sizi etkilemek olduğunu bilin.  

6- Taklit Etme / Pozisyon Oluşturmak 

Eğer bir erkek sizinle konuşurken sizinle aynı pozisyonu alıyorsa, yani sizin durduğunuz gibi duruyorsa bilinç altında sizinle aynı konuları odaklanmayı, sizinle ortak bir şeyler bulmayı gösterir. Buda size olan ilgisinin açık bir şekilde kanıtıdır. 

7- Yüz İfadesi 

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa yüzündeki ifade samimi ve sıcak olacaktır. Size bakarken nazik bir tavır sergileyecek ve cazibeli olmaya çalışacaktır. Eğer gergin, sinirliyse yüzü kızaracaktır. Çünkü size kızamaz, bağıramaz, sinirini sizden çıkaramaz ve sinirli olduğunu size belli etmek istemeyecek. Bu yüzden yüzü utandığındaki gibi kızaracaktır.