Bebek Bakıcılarının Çocuklardan Duyduğu 13 Ürpertici Şey

Dürüst ve masum olan çocukların söylediği bazı şeyler, insanı korkutarak kafasında acaba sorusunu yaratmaktadır. Genellikle doğruyu söyleyen çocukların anlattığı ürkütücü şeyler, büyükleri korkutmaktadır. Bebek bakıcıları da zor görevlerini yerine getirirken, bazen çocuklardan korkutucu şeyler duymaktadır.

İşte o hikayelerden bazılarını sizler için derledik:

1-Bir gün baktığım küçük kızı yatırmak için odasına geldik. Israrla uyumak istemiyordu. Neden böyle yapıyorsun dediğim zaman ise ‘Diğer ufak çocuklar neden uyumuyor ki?” diye sordu. Ben de diğer tüm çocukların evlerinde mışıl mışıl uyuduğunu söylediğimde ise duvarın kenarını göstererek; “Karşımızda duran çocuk sabahtan beri oyun oynuyor” dedi. O yöne baktığımda kimseyi göremedim…

bebek-bakicisi-cocuk-kiz-dogal

2-Baktığım küçük çocukla yaptığımız konuşmalarda bana sürekli bir ablası olduğundan ve onunla oyunlar oynadığından bahsederdi. Ben ablasını tanımadığım için bir gün annesine Mary adlı bir çocuklarının olup olmadığını sordum. Kadın dehşete düşerek 7 sene önce düşük yaptığı çocuklarının yaşasaydı ismine Mary koyacaklarını söyledi. Bunu nereden öğrendiğimi söylediğimde ise “Ben bunu David’e hiç anlatmadım ki” dedi. Olanlar gerçekten ürkütücüydü…

3-Birgün baktığım küçük kızla parkta dolaşırken, bir arkadaşının bu bahçede bir adamın uyuduğunu söylediğini anlattı. Nerede diye sorduğumda ise toprağın altını gösterdi. Orayı ayağımızla biraz eşelediğimiz zaman kesik bir kol ve bacakla karşılaştık. Bu olaydan sonra bir daha çocuk bakmamaya karar verdim. Onlar her şeyi biliyor ve bu çok korkunç!

bebek-bakicisi-cocuk-erkek-sarisin

4-Küçük kuzenime baktığım zaman bir akşam otururken karşıdaki adamın kim olduğunu sormasıyla irkildim. Orada öyle biri yoktu. Adamı tarif etmesini istediğimde ise 15 sene önce hayatını kaybeden komşumuzu anlattı. Yaşadığım dehşeti size tarif edemem.

5-Yeğenimle evde otururken, kolları kesik ve kanlar içinde olan bir adamın bizimle konuşmak istediğini söyledi. Burada yıllar önce böyle bir cinayet yaşanmıştı!

bebek-bakicisi-cocuk-kiz

6-Küçük Lisa’yı uyutmaya çalışırken şu sözleri söyleyerek mırıldandı: “Ben artık adam öldürmekten sıkıldım. Biraz daha eğlence istiyorum. Bana yardım eder misin?” 4 yaşında bir çocuğun bunları nasıl söyleyebildiğini anlamıyorum!

7-Beni çok seven küçük kız, öldüğüm zaman mumyalayarak beni yanında tutacağını söyledi.

bebek-bakicisi-cocuk-kiz-guzel

8-Arkadaşlarımın çocuklarına bakmak zorunda kaldığım bir gün ufaklıklardan birisi cinayet resmi göstererek: “Bana böyle şeyler çizmemi söyledi. Özellikle senin için. Lütfen saklan seni öldürecek!”

9-Oyuncak bebeklerinin canlı olduğunu düşünen kuzenim bana bir gün tam olarak şunları anlattı: “Bebeğimin canı bugün çok sıkılmış. Beraber bir şeylere zarar vermemiz gerektiğini düşünüyor. Ama ben kimseye zarar vermek istemiyorum. Ona nasıl engel olabilirim? Beni öldüreceğini söylüyor. Yardım et bana onu yok edelim!”

bebek-bakicisi-cocuk-erkek

10-Kuzenimin çocuğu uyumadan önce dolabın içine girerek latince bir şeyler söylüyormuş. Bir gün bunların tercümesini yaptık ve sonuç ürkütücüydü: “Seni öldürmek için geliyorum, kaç benden. Dolaptaki çocuğun cinnetine uğrayacaksın. Kork benden.”

11-Aynanın içinde bir adam olduğunu söyleyen küçük Ron, bir gün bana onlardan nasıl kurtulacağını sordu. Hayal gördüğünü söylediğim zaman ise sinirlenerek aynayı paramparça etti. Bunu yaptığında ise sadece 5 yaşındaydı!

bebek-bakicisi-cocuk-kiz-cocuk-odasi

12-Bakımını üstlendiğim ufak kız daha öncelerde tedavi için bir hastanede bulunmuş. Oradaki yaşlı kadının kendisini takip ettiğini söylemesi üzerine ‘Hani nerede?’ diye sordum. İşte orada tam arkanda oturuyor cevabını alınca araştırmaya başladım. Meğer o kadın küçük kız hastanede tedavi olurken kendini asarak intihar etmiş! Bu olay gerçekten çok korkutucuydu.

bebek-bakicisi-cocuk-kiz-kopek

13-Bizim ufaklıklar uyumadan önce hem dolabı hem de yatağın altını kontrol ettiriyor. Orada kendisine zarar veren bir çocuğun olduğunu düşünüyor!