Bayan İç Çamaşırı Son Trendler

Kadınlar kendilerini iyi hissetmek için iç giyimlerine de büyük önem ve özen göstermektedir. 2017 yılının şu ilk aylarında ortaya çıkan son trendlerde iç giyim sektöründe farklılıklar yaşanmasına sebep olmaktadır.

İşte bayan iç çamaşırında son trendler:

2017 yılında başlayan moda haftaları ve modacıların yeni ürünlerini tanıtması, bize iç giyimdeki son trendler hakkında da ipucu vermeye başladı…

Dantel bu sene de ön planda:

İç-çamaşırı-dantel

Kadın iç çamaşırı giyiminde vazgeçilmezlerden birisi olan dantel detayı bu sene de tasarımcıların favorisi konumunda. Seksi ve çekici bir detay olan dantelli çamaşırlar, mağazaların vitrinlerinde sizi bekliyor.

Kirpik dantellere merhaba deyin:

İç-çamaşırı-kirpik-dantel

Paris Moda Haftası’nın defilesinde öne çıkan detaylardan birisi de kirpik danteller oldu. Özellikle geceliklerde kullanılan kirpik dantel, bu senenin seksi ayrıntılarından sadece birisi.

Tek parça iç çamaşırlar bu sene moda:

İç-çamaşırı-tek-parça

Sutyen ve külotu birleştiren tek parça iç çamaşırlar bu sene de moda olacak. 2017’nin trendleri arasında yer alan tek parça çamaşırlar, şimdiden her markanın reyonunda yer almaya başladı.

Çapraz bant sutyenler favori:

iç-çamaşırı-çapraz-bant-sütyen

İster sutyenin arkasında isterse de önünde yer alan çapraz bantlı tasarımlar bu senenin en sevilen modelleri arasında yerini aldı. Özellikle siyah ve bordo renkle mükemmel bir iç çamaşırını ortaya koyan çapraz bant detayı, seksi bir geceye göz kırpıyor.

Transparan iç çamaşırları denediniz mi:

iç-çamaşırı-transparan

Romantik bir gece için en uygun iç çamaşırlarından birisi olan transparan modeller, 2017 yılının tasarımları arasında yerini aldı. Birçok markanın sunduğu transparan iç çamaşırları sayesinde kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Rahat sutyenler de moda:

iç-çamaşırı-spor-rahat

Son zamanların trendi olan sağlıklı yaşam, insanların spor yapmasına da yol açtı. Spor yapan kadınların tercihi olan sporcu sutyenleri de artık modaya uygun olarak tasarlanıyor. Hem rahat hem şık olan bu sutyen modelleri şimdiden mağazaların raflarını süslemeye başladı.

Dikişsiz külotlar hala moda:

İç-çamaşırı-dikişsiz-külot

Pantolon ve elbise içerisinden görünen dikişli külotlar, rüküş bir imaj sergilemenize neden olmaktadır. Bu nedenle üretilen ve tasarlanan dikişsiz külotlar 2017 yılında en çok satın alınacak modellerden birisi.