Barbara Palvin Güzellik Sırları

Mavi gözlü Macar güzel Barbara Palvin geçtiğimiz günlerde L’Oreal Paris’ in yeni yüzü oldu. Başarılı model henüz 13 yaşında iken Victoria Secret tarafından keşfedilmiş ve meleklerine dahil etmiştir. Erken yaşta gelen şöhrete rağmen, kişiliğinden ve güzelliğinden taviz vermeyen model, her zaman ön plana çıkmayı da başarıyor. Dünyada sıkça adından bahsettirmesine ve bir çok insanın onun gibi güzelliğe sahip olmak istemesi ne kadar önemli biri olduğunu kanıtlar nitelikte. Tabi ki her model de olduğu gibi Barbara Palvin’nin de güzellik sırları merak ediliyor. Kimisi makyaj güzeli dese de biliyoruz ki Victoria Secret melekleri makyajsız da güzeller.

Barbara Palvin kusursuz bir cilde, mükemmel bir vücuda sahip olmak için oldukça fazla çaba harcamakta. Mükemmel cilt ve kusursuz fiziğin arkasında yatan ilk gerçek haftada bir yaptırmış olduğu masaj. Bu masaj sayesinde hem cildini sıkı tutuyor, hem cildi besliyor, hem de fiziksel ve ruhsal olarak rahatlamasına yol açıyor.

Barbara-Palvin-güzellik-sırları

En çok bilinen yanlış da Barbara Palvin gibi ünlü mankenlerin çok fazla makyaj yapması. Barbara Palvin vermiş olduğu röportajda iş dışında makyaj yapmadığını dile getirdi. Bu sayede cildindeki gözeneklerin nefes almasını sağlayarak, cilt yağlanmasının, cilt kuruluğunun önüne geçmiş oluyor.

Aslında herkesin yapması gerektiği ve kolaylıkla yapabileceği bir şey de yapıyor ünlü model. Her sabah yüzünü iki kere buz gibi suyla yıkıyor ve gece yatmadan önce süt içmeyi ihmal etmiyor. Soğuk su cildi sıkılaştırdığından ve gözeneklerin açılmasını sağladığından cildi daha sıkı tutuyor. Gece içilen süt ise, hem sabahki fiziksel olarak daha enerjik olmanızı sağlıyor, hem de içten içe cildi temizliyor.

Başarılı model herhangi bir diyet programı uygulamadığını her defasında dile getiriyor. Nasıl böyle fiziğini koruyor derseniz de hayattan zevk aldığını söylüyor. Her şeyden ama az az yediğini dile getiren Barbara Palvin, hayatının vazgeçemeyeceği aktivitesi olarak platesi söylüyor. Her gün düzenli olarak plates yaptığını ve böylelikle hem formunu hem de sağlığını koruduğunu söylüyor.

Gördüğünüz gibi her gün milyonların önünde boy gösteren ve tüm ilgilerin üzerinde olmasına rağmen oldukça sıradan ve herkesin yapabileceği güzellik sırlarına sahip.