Bahar Modası – Etek Modelleri

Baharın gelmesi ile beraber, kadınlar etek satın almaya ve kombinlerini etekle süslemeye başladı. Tesettür giyimden mini giyime kadar birçok etek çeşidi markaların vitrinlerini süslemeye başladı. Birçok farklı ve güzel tasarımlı ürünleri giymek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız etek modelleri yazımızı incelemenizde fayda var.

Mini etek:

Dizlerin oldukça üstünde kalan mini etekler, kadınların çekici bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. Bu model eteklerle özellikle bahar festivallerine gitmek ve dikkat çekmek mümkün olacaktır.

Pileli etek:

Hanım hanımcık görünmek isteyen kadınlar pileli etek modellerine yönelebilir. Renk renk, model model birçok pileli etek kadınların içini ferahlatıyor.

A kesim etekler:

Beli dar olup aşağı doğru inen A kesim etekler, genellikle ofis çalışanı kadınlar tarafından sık sık satın alınıyor. Hem ciddi hem de şık bir görünüm sergilemek istiyorsanız bu modellere yönelmeniz gerekebilir.

Balon etek:

Genelde saten gibi parlak kumaşlardan yapılan balon etekler, üst kısmı büzgülü ve alt kısmı balon şeklinde tasarlanmaktadır. Özellikle bahar aylarında sık sık tercih edilen bu etekler, hanımların şık görünmesini sağlar.

Asimetrik etek:

Son zamanların modası olan asimetrik etekler, asi kadınlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Ön ve arka kısmının uzunlukları sürekli değişen asimetrik etekler renk renk ve desen desen her markanın ürünleri arasında mutlaka bulunmaktadır. Asimetrik eteklerin özellikle deri ve dantelli olanları çok beğenilmektedir.

Maxi etek:

Belden ayak bileklerine kadar uzanan uzunlukta olan eteklere maxi etek denmektedir. Bu eteklerde yırtmaç bulunmadığı zaman tesettürlü kadınlar tarafından satın alınmaktadır. Onun haricinde bazı modellerde tek ya da çift taraflı yırtmaçlar bulunabilmektedir.

Midi etek:

Belden, dizin birkaç parmak aşağısına kadar inen etekler, genellikle en çok kullanılan çeşitlerdendir. Bu etekler oldukça beğenilir ve birçok kombine de uyum sağlar. Her markada mutlaka renk ve çeşit açısından zengin midi etek ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kalem etek:

Özellikle ofis çalışanı ve ciddi giyinmeyi seven kadınlar tarafından kullanılan kalem etekler, gömlek gibi şık ve sade kıyafetlerle büyük uyum sağlamaktadır.