2018 Yılbaşında Tüm Gözler Sende

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, şahsım ve ekibim adına iyi seneler diliyorum.

2018 Yılbaşında tüm gözler sende makyajınızla ışıldayın!

Yeni yıla girerken, özenli, güzel ve çekici görünmek tüm kadınların ortak arzusu! O gecenin parlayan yıldızı olmak için doğru makyaj da çok önemli! Özel bir gece olmasından dolaylı abartı highlight uygulamayacaksak mat bir fondöten ile ten makyajına başlayın… Daha sonra yüzünüzde elmacık kemikleri, burun, dudak gibi dikkat çekmek istediğiniz kısımlara aydınlatıcı uygulayın. 

Sıra gözlerde! İnci rengi, ıslak parlak farları kullanmak gerçekten çok etkili olabilir. Göz kapaklarınıza seçtiğiniz farı uygulayın, daha sonra siyah bir far ile göz bitiminde kaş kemiğinize kadar sürerek bakışlarınızda derinlik yaratın. Üst kirpik dibinize incecik bir eyeliner uygulayın. Takma kirpik uygulayacaksanız cımbız ile kirpiği tutun incecik siyah yapıştırıcıyı sürdükten sonra gözünüzün dış hattından hizalamayı unutmayın. Daha sonra ki adım maskara! İki kat sürdüğünüz maskara sayesinde kirpiklerinizi belirginleştirin. Hem parıltılı hem etkili gözlere sahip olmak işte bu kadar kolay!

Bronz tarçın tonlarında seçeceğiniz allığın atışlarını dıştan içe yapmamız kadınsı ve net ifadede yardımcı olurken, makyajınızı mükemmelleştirir!

Geriye sadece ruj kalıyor… Yılbaşında olmazsa olmazı kırmızı ruju dudağınıza uygulayın, dudak kenarlarını kalemle sabitlemeyi unutmayın, gece uzun kırmızı rujun dudakta dağılmasını istemeyiz.

Mutlu yıllar