2017’de Sizi Neler Bekliyor?

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

2017 yılı Koçlar için son 4 yılda çekmiş oldukları sıkıntılardan kurtulacakları, kendilerini bulup olgunluk kazanacakları enerjilerle dolu. Özellikle bekar ve aşka hasret kalmış Koçlar için aşk kapıda. 2017 yılında aşklarını bulacaklar. Koçlar genelde tek başına hareket etmeyi sevse de, bu yıl ortaklaşa hareket ederseniz işlerinizde çok büyük başarılar sizleri bekliyor.

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğalar için 2017 yılında iş hayatında ve eğitim hayatlarında pek çok fırsatı beraberinde getirecek. Özel yaşamlarında yılın ilk altı ayı arkadaşlarından veya yakınlarından kaynaklanan streslerle uğraşabilirler. Yılın ikinci yarısında doğru yerde ve doğru insanla aşkta yüzleri gülecek. Ev, aile ve yuva ile ilgili gelişmeler olabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

2017 yılında kadar oldukça karmaşık ilişkileri olan ikizlerin, 2017 yılından sonra aşk hayatları oldukça hareketli. Aynı zamanda hayatınızda bir insan varsa veya aşıksanız o kişiyle güzel bir adım atacaksınız. Sağlığınıza özen gösterin. Kariyerinizde çok önemli bir başlangıç olabilir. Fikirlerinizle ve düşünceleriniz ile insanları etkileyebilirsiniz. Maddi açıdan da rahatlayacağınız bir yıl.

Yengeç Burcu (21 Haziran – 20 Temmuz)

Özellikle sağlık sorunları olan Yengeçlerin, sağlık yönünde iyileşmeleri ile yaşama sevincini tekrar kazanacaklar. İş hayatlarında çok istikrarlı ve çok farklı noktalara taşıyabilecekler. İş hayatında rahatlayacaksınız. Özel yaşamlarında ise aşkta da kazanmaya başlayacaklar. Her konuda şans Yengeçlerin yanında. Maddi anlamda da pek sıkıntı yaşamayacakları bir yıl olacak.

Aslan Burcu (21 Temmuz – 20 Ağustos)

Yılın ilk ayları özellikle ailevi konularda yaşayacakları sıkıntılar gündemde olabilir.  İşleri ile ilgili bir takım sorunlar yaşayabilirler. Yılın ikinci yarısından sonra aşk hayatında yaşayacakları gelişmeler, 2017 yılına damgasını vuracaktır. Atacağınız adımlarda kalıcı ve etkili sonuçlar alacaksınız. Hayatınızda hem duygusal hem de iş yönünde çok büyük değişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu (21 Ağustos – 20 Eylül)

2017 yılında daha seçici ve doğru adımlar atmaları yönünde olacak. Yüksek eğitimle ilgili konularda da son derece başarılı olabilirler. Bu yıl Başaklar için para yılı. Özellikle maddi konularda çok güzel gelişmeler altında olacaksınız. Şubat ayında aşk kapınızı çalacak. Hayatınızın eşiyle tanışabilirsiniz.

Terazi Burcu (21 Eylül – 20 Ekim)

Hem aşk hayatında hem de iş hayatında aradıklarını bulacakları bir yıl onları bekliyor. Fakat Mart ayına kadar yatırımlardan ve ortaklıklardan uzak durulması gerekmektedir. Hayata daha objektif bakıp daha çok zevk alacağınız bir yıl sizleri bekliyor. Bu yıl Teraziler için girişimcilik yılı. Kafanızda bir projeniz varsa bu yıl harekete geçirmeniz gerekmektedir.

Akrep Burcu (21 Ekim – 20 Kasım)

Akrepler için hazırlık yılı ve maneviyatlarını arttırdıkları yıl. Mart ayına kadar işleri ile ilgili dikkatli ve sabırlı davranarak uzun vadeli işleri seçerek hareket etmeye özen göstermelisiniz. Kariyerlerinde çok önemli değişiklikler var. Önemli bir başlangıç yapabilir veya terfi edebilirsiniz.

Yay Burcu (21 Kasım – 20 Aralık)

2017 yılında iş hayatlarında ki şansızlıklardan uzaklaştıkları, her ne alanda yetenek sahibi iseler, bu doğrultuda hızlı bir şekilde yol alacakları enerjilerle dolu. Yaylar bu sene çevrelerini değiştiriyorlar. Yeni arkadaşlar ve yeni işler Yayları bekliyor. Eğitimsel konularınız hızlanıyor ve bir seyahat sizi bekliyor.

Oğlak Burcu (21 Aralık – 20 Ocak)

2017 yılında Oğlakların şifresi disiplin. Duygularını iş hayatlarına yansıtmamayı başardıkları zaman dikkat çekecekler ve başarılı olacaklar. Bu sene kariyerinizde çok büyük atılımlar yapacak ve insanlardan takdir kazanacaksınız.

Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)

Hayır demeyi bildikleri takdirde iş hayatlarında da, ailevi konularda da hem başarılı olabilecekler hem de maddi anlamda kazanımlarını da yükseltebilecekler. Eğitimsel konularda çok güzel sonuçlarla karşılaşacaksınız. Bol bol seyahat geliyor.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Balıklar için 2017 çok çalışmak anlamına geliyor. Başarılı olmak istiyorlarsa şikayetçi olmayı bırakıp, silkinip kendi güçlerinin farkına vararak iş hayatlarının ve eğitim hayatlarına yansıtmak zorundalar. Ortaklaşa parasal konularda şansınız çok yüksek. Çok ciddi sağlık sorunlarınız var ise güzel gelişmeler alacaksınız.

Related Posts

2017 Genel Burç Yorumları